Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 15:45

Nowe zwiastuny Planet Zoo i GRID oraz plakat Birds of Prey - wieści

Dziś piszemy o nowych trailerach Planet Zoo i GRID oraz plakacie filmu Ptaki Nocy (ang. Birds of Prey) z Margot Robbie w roli Harley Quinn. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowy trailer Planet Zoo zapowiada beta-testy

Fani strategii ekonomicznych zapewne mają już na swoim radarze Planet Zoo, które pozwoli im na wcielenie się w rolę zarządcy ogrodu zoologicznego. Jeśli należycie do tej grupy, to powinien zainteresować Was nowy zwiastun tej nadchodzącej produkcji, opublikowany w sieci przez studio Frontier Developments, odpowiedzialne między innymi za RollerCoaster Tycoon 3 oraz niedawne Jurassic World Evolution. Zapowiadaon beta-testy tytułu, które odbędą się między 24 września a 8 października. Wziąć w nich udział będą mogły wszystkie osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Edycję Deluxe tytułu.

Planet Zoo ukaże się wyłącznie na PC 5 listopada 2019 roku. Produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej (obejmującej jedynie napisy).

Kolejny zwiastun GRID

Małe co nieco otrzymali także fani rywalizacji na torze. Studio Codemasters wypuściło nowy trailer GRID, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych. Prezentuje on niektóre z atrakcji, jakie czekają na wirtualnych kierowców w pełnej wersji – dopracowaną sztuczną inteligencję przeciwników, karierę, tryb wieloosobowy, różne klasy samochodów oraz trasy. Całość można obejrzeć powyżej.

Premiera nowego GRID-a zbliża się wielkimi krokami. - Nowe zwiastuny Planet Zoo i GRID oraz plakat Birds of Prey - wieści - wiadomość - 2019-09-19
Premiera nowego GRID-a zbliża się wielkimi krokami.

GRID będzie miał swoją premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 11 października bieżącego roku, lecz jeśli ktoś zdecyduje się na kupno wersji Ultimate, to będzie mógł się bawić już trzy dni wcześniej. Na wszystkich trzech platformach tytuł pojawi się w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi).

Plakat Ptaków Nocy od Warner Bros. i DC

Wytwórnia Warner Bros. rozkręca kampanię reklamową Ptaków Nocy (i fantastycznej emancypacji pewnej Harley Quinn), lub po angielsku Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Kolejny komiksowy film spod szyldu DC, za który tym razem odpowiada Cathy Yan, otrzymał oficjalny plakat. Raczej nie pozostawia on wątpliwości, kto jest główną gwiazdą widowiska. Jego większą część zajmuje bowiem oblicze Margot Robbie, która powraca do roli Harley Quinn, czyli szalonej (byłej) partnerki Jokera, w którą wcieliła się już raz w Legionie samobójców.

Ptaki Nocy opowiedzą historię czterech bohaterek znanych z kart komiksów DC – Czarnego Kanarka, Łowczyni, Renee Montoyi oraz wspomnianej Quinn. Kobiety łączą siły, by uchronić pewną młodą dziewczynę przed przestępcami. Prócz Robbie na ekranie pojawią się między innymi Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell oraz Ewan McGregor. Film zadebiutuje w polskich kinach 7 lutego 2020 roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

  1. Destiny 2: Twierdza cieni
  2. Kind Words
  3. Jump Force
  4. Ice Age: Scrat's Nutty Adventure
  5. GRID
  6. Disco Elysium

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

  1. Dreamscaper zwiastun #1