Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2019, 18:41

autor: Entelarmer

GRID na pierwszym gameplayu. Znamy cenę

W sieci pojawił się pierwszy gameplay z niedawno zapowiedzianej gry GRID. Prócz materiału poznaliśmy także cenę nowej odsłony samochodowej serii.

Ledwie wczoraj dowiedzieliśmy się o powrocie serii GRID, a już mamy kolejne doniesienia na temat nowej gry z uznanego cyklu. W sieci pojawiło się pierwsze nagranie rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Materiał zamieścił m.in. serwis IGN – filmik możecie obejrzeć poniżej.

Prócz tego GRID pojawiło się także na Steamie, dzięki czemu poznaliśmy cenę gry. Tytuł zakupimy na platformie Valve za 214,99 złotych w standardowej wersji, bądź w wersji GRID Ultimate Edition za 289,99 złotych. Ta druga opcja nie tylko zaoferuje spore bonusy (dostęp do trzech sezonów, dodatkowe pojazdy itd.), lecz także pozwoli na rozpoczęcie zabawy trzy dni przed premierą, wyznaczoną na 13 września 2019 roku. Strona potwierdza również, że GRID będzie dostępne w pełnej polskiej wersji językowej. Na razie nie podano jeszcze wymagań sprzętowych, ale niewykluczone, że to i wiele więcej zostanie ujawnione w trakcie targów E3 2019. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Nowy GRID nadjedzie jesienią. - GRID na pierwszym gameplayu. Znamy cenę - wiadomość - 2019-05-22
Nowy GRID nadjedzie jesienią.