Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2019, 09:17

autor: Serek

Pierwszy gameplay z Planet Zoo - prawdziwy raj dla fanów zwierząt

W sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z gry Planet Zoo. Obszerny materiał prezentuje najważniejsze aspekty produkcji i zaskakuje dbałością o szczegóły dewelopera. Wszyscy miłośnicy zwierząt powinni być ukontentowani.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Za kilka miesięcy stworzymy najlepsze zoo na świecie. - Pierwszy gameplay z Planet Zoo - prawdziwy raj dla fanów zwierząt - wiadomość - 2019-06-15
Za kilka miesięcy stworzymy najlepsze zoo na świecie.

W sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z Planet Zoo - strategii ekonomicznej, w której wcielimy się w zarządcę ogrodu zoologicznego pełnego rozmaitych zwierzątek. Produkcja pojawiła się na tegorocznym E3 i stamtąd także pochodzi gameplay, który możecie zobaczyć poniżej. Materiał został udostępniony na kanale Planet Zoo w serwisie YouTube. Twórcy tytułu wzięli sobie za cel stworzenie prawdziwie „żyjącego” symulatora zoo, w którym każda żywa istota ma posiadać osobny zestaw myśli, uczuć i zachowań.

Nasze zoo odwiedzą liczni goście, którzy będą mogli nie tylko zobaczyć zwierzęta, ale także wiele się o nich nauczyć. Zwierzęta mają również w określony sposób reagować na poczynania gracza. Jeżeli np. słonikowi nie spodoba się zbyt mały wybieg, cóż... pewnie nam to dosyć dobitnie zasygnalizuje. Naszym zadaniem będzie stworzenie zwierzętom jak najlepszych warunków do życia (ich zadowolenie sprawdzimy dzięki 4 paskom „dobrobytu”). Jako szefowie zoo poruszymy wiele istotnych tematów dotyczących ogrodu i niejednokrotnie przyjdzie nam podjąć trudne decyzje.

Tym, co pierwsze rzuca się w oczy, jest zdecydowanie oprawa graficzna gry. Świetnie odwzorowane modele zwierząt oraz ich animacje naprawdę robią wrażenie. Tytuł umożliwi także wybór lokalizacji naszego zoo. Co za tym idzie, będziemy musieli pamiętać o zapewnieniu zwierzętom odpowiednich warunków, uwzględniając klimat. Produkcja zaoferuje także kampanię fabularną oraz tryb sandboksowy. Więcej szczegółów na ich temat dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Planet Zoo trafi do sprzedaży 5 listopada 2019 roku. Tytuł ukaże się wyłącznie na PC i zaoferuje polską wersję językową (napisy).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Planet Zoo

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Planet Zoo

Planet Zoo