Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2019, 09:55

autor: Serek

Hit Twittera - Hideo Kojima w kurtce z Cyberpunka 2077

Na twitterowym profilu Hideo Kojimy pojawił się ciekawy post. Japoński deweloper zaprezentował się światu w kurtce z Cyberpunka 2077, którą otrzymał od studia CD Projekt RED. Tak właśnie powinno się robić PR.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Polacy potrafią w PR i marketing. - Hit Twittera - Hideo Kojima w kurtce z Cyberpunka 2077 - wiadomość - 2019-06-15
Polacy potrafią w PR i marketing.

Nietuzinkowym prezentem pochwalił się za pośrednictwem Twittera Hideo Kojima. Popularny japoński twórca gier, takich jak seria Metal Gear Solid czy oczekiwane Death Stranding, wstawił post, w którym prezentuje przedmioty otrzymane od CD Projekt RED (ten sam zestaw otrzymywał każdy uczestnik zamkniętego pokazu targów w Los Angeles). Jako że Hideo Kojima nie pojawił się osobiście na E3 (powodem było prawdopodobnie kończenie prac nad Death Stranding oraz brak konferencji Sony), twórcy polskiego tytułu postanowili wysłać mu paczkę z suwenirami. Niżej możecie zobaczyć reakcję Kojimy.

Jak widać, Japończykowi najbardziej przypadła do gustu kurtka, w której zapozował do zdjęcia. Naturalnie, opublikowanie posta nie mogło pozostać bez komentarza ze strony twórców Cyberpunka 2077. Pod zdjęciem Kojimy zostawili oni krótki zwrot: „Ty jesteś prawdziwym Cyberpunkiem!”.

Trzeba przyznać, że pracownicy naszego rodzimego studia mogliby udzielać korepetycji z PR-u dużo większym firmom z branży gier. Gdyby wszyscy twórcy mieli takie podejście do graczy oraz potrafili tak podgrzać atmosferę wokół swojego tytułu... to byśmy wszystkie pieniądze wydawali na gry. Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 trafi na półki sklepowe 16 kwietnia 2020 roku. Produkcja ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 i zaoferuje pełną polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 jest hitem, bo robi go CD Projekt RED
  3. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3