Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2019, 08:40

autor: Serek

Rockstar wydaje ścieżkę dźwiękową z Red Dead Redemption 2

Firma Rockstar ogłosiła wydanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej z gry Red Dead Redemption 2. Soundtrack można zamówić w pre-orderze na iTunes. Jeśli zrobicie to teraz, otrzymacie natychmiastowy dostęp do dwóch numerów ze składanki.

Red Dead Redemption 2 doczekał się osobnego wydania ścieżki dźwiękowej. - Rockstar wydaje ścieżkę dźwiękową z Red Dead Redemption 2 - wiadomość - 2019-06-15
Red Dead Redemption 2 doczekał się osobnego wydania ścieżki dźwiękowej.

Firma Rockstar Games ogłosiła wydanie (we współpracy z Lakershore Records) ścieżki dźwiękowej z gry Red Dead Redemption 2. Album The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack jest już dostępny w pre-orderze. Jeśli zdecydujecie się na złożenie zamówienia przedpremierowego, dwa numery z kompilacji będziecie mogli pobrać już teraz (Crash of Worlds i Table Top). Kolekcja 13 utworów zadebiutuje w wersji cyfrowej 12 lipca bieżącego roku. Nie wiadomo nic na temat wydania fizycznego. Cena tej przyjemności wynosi 9,99 dolara (czyli około 37 zł).

  1. Złóż zamówienie przedpremierowe na iTunes
  2. Posłuchaj utworów Crash of Worlds i Table Top na Spotify

The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack zostało wyprodukowane przez jedenastokrotnego zdobywcę nagrody Grammy, Daniela Lanoisa - znanego ze współpracy z gwiazdami światowego formatu, takimi jak chociażby Bob Dylan. Kompilacja zawiera numery artystów takich jak D’Angelo, Willie Nelson czy David Ferguson (bonusowy utwór).

Tak prezentuje się okładka.
Tak prezentuje się okładka.

Pełną listę utworów możecie zobaczyć tutaj. O tworzeniu muzyki do Red Dead Redemption 2 wypowiedział się jeden z kompozytorów, Rocco DeLuca:

Świetnie się bawiłem podczas wspólnego komponowania muzyki do tego projektu. Jestem niesamowicie wdzięczny, patrząc na to, jak Crash of Worlds poruszyło serca tak wielu graczy.

Do sprzedaży ma trafić także The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score (skomponowane przez Woody’ego Jacksona), które zadebiutuje później latem. Przypomnijmy, że gra Red Dead Redemption 2 trafiła do sprzedaży 26 października 2018 roku. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 - sandbox na „dychę”
  3. Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry