Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2019, 20:27

autor: Vergil

Długi gameplay z Planet Zoo skupia się na opiece nad zwierzętami

Studio Frontier Developments opublikowało długi gameplay z gry Planet Zoo. Tym razem twórcy koncentrują się na wyzwaniach czekających na graczy pod względem opieki nad zwierzętami.

Na nieco ponad dwa miesiące przed premierą Planet Zoo studio Frontier Developments zaprezentowało światu długi gameplay z tej produkcji. Na materiale wideo okraszonym komentarzem czterech przedstawicielek studia możemy nie tylko przyjrzeć się z bliska rozgrywce, lecz także zobaczyć nowy biom (sawannę) oraz „motyw” ogrodu zoologicznego (którym jest subkontynent indyjski).

Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że Planet Zoo trafi na komputery osobiste 5 listopada (w Polsce otrzyma kinową lokalizację); gracze, którzy złożą pre-order na Edycję Deluxe, będą mogli wziąć udział w zamkniętych beta-testach tego tytułu, które potrwają od 24 września do 8 października.

W trakcie zabawy w Planet Zoo naszym nadrzędnym celem będzie dbanie o zwierzęta zamieszkujące ogród zoologiczny. Niemniej, nawet jeśli pozornie uda nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik, od czasu do czasu przyjdzie nam stawiać czoła rozmaitym problemom; nasi podopieczni będą uciekać ze swoich wybiegów, źle reagować na zbyt wysoką bądź zbyt niską temperaturę czy choćby denerwować się na widok turystów (w takim wypadku specjalne szkło powinno załatwić sprawę).

Jako że to ludzie będą płacić za wizyty w naszym zoo (a im bardziej zasobny będzie nasz portfel, tym lepszym miejscem je uczynimy), trzeba będzie pamiętać również o ich upodobaniach (a zatem o wystroju czy obecności wszelkiego rodzaju wygód). Pomimo że brzmi to wszystko dość skomplikowanie, zadanie nieco ułatwią rozbudowane (choć przejrzyste) statystyki oraz różnego rodzaju filtry prezentujące na przykład nawodnienie wybiegów bądź panującą na nich temperaturę.

Na koniec należy jeszcze odnotować, że Planet Zoo błyszczy za sprawą znakomitej oprawy graficznej. Na szczególną uwagę zasługują pełne detali zwierzęta, którym w każdej chwili możemy przyglądać się z bliska.

Zadowolone zwierzę, to ładne zwierzę, a ludzie zapłacą przede wszystkim za możliwość oglądania ładnych zwierząt... co pozwoli nam na rozwój naszego zoo i zakup nowych zwierząt. - Długi gameplay z Planet Zoo skupia się na opiece nad zwierzętami - wiadomość - 2019-09-04
Zadowolone zwierzę, to ładne zwierzę, a ludzie zapłacą przede wszystkim za możliwość oglądania ładnych zwierząt... co pozwoli nam na rozwój naszego zoo i zakup nowych zwierząt.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Planet Zoo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Planet Zoo

Planet Zoo