Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 września 2019, 21:49

autor: Vergil

Borderlands, Pillars of Eternity i Tyranny w nowym Humble Bundle

Humble RPG Bundle to okazja do zdobycia szeregu wysokiej jakości gier, wśród których prym wiodą Borderlands, Pillars of Eternity czy Tyranny. Poza tym w zestawie znajdziemy nieco mniej znane tytuły, jak Hiveswap czy Immortal Planet.

W Humble Bundle pojawił się nowy zestaw gier, czyli Humble RPG Bundle. Przez najbliższe trzy tygodnie gracze mogą zdobyć między innymi takie tytuły, jak Borderlands: Game of the Year Edition, Tyranny i Pillars of Eternity; poza tym znalazło się w nim miejsce na nieco mniej znane pozycje pokroju Hiveswap czy Immortal Planet.

Borderlands to jedna z najciekawszych gier, które trafiły do najnowszego Humble Bundle. - Borderlands, Pillars of Eternity i Tyranny w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2019-09-03
Borderlands to jedna z najciekawszych gier, które trafiły do najnowszego Humble Bundle.

Płacąc jednego dolara (około 3,92 zł) otrzymamy:

  1. Hiveswap;
  2. Deep Sky Derelicts;
  3. Immortal Planet;
  4. 10% zniżki na pierwszy miesiąc Humble Monthly.

Wydając więcej niż średnia, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 4 dolary (około 15,70 zł), zdobędziemy dodatkowo:

  1. Cat Quest;
  2. Tyranny;
  3. Pillars of Eternity;
  4. soundtrack z gry Hiveswap.

Wydatek rzędu 15 dolarów (około 59 zł) zapewni nam jeszcze:

  1. Borderlands Game of The Year Edition.

Humble Bundle zachęca także do wsparcia wybranej organizacji charytatywnej. Tym razem firma proponuje przekazać pieniądze na St. Jude Children's Research Hospital, który specjalizuje się w leczeniu raka u dzieci.

Korzystając z okazji, przypominamy jeszcze, że w Humble Bundle trwa wyprzedaż End of Summer Sale, która zakończy się 12 września o 19:00 polskiego czasu.

  1. Humble RPG Bundle

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.