Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2017, 08:57

Nowe Humble Bundle z grami na konsole PlayStation (m.in. serie XCOM i Borderlands)

Serwis Humble Bundle zorganizował promocję, w której można kupić zestaw produkcji firmy 2K Games wydanych na konsole z rodziny PlayStation. Znalazły się wśród nich m.in. cykle Borderlands i XCOM, jak również gry Mafia II i Spec Ops: The Line.

Promocja dobiegnie końca 29 sierpnia. - Nowe Humble Bundle z grami na konsole PlayStation (m.in. serie XCOM i Borderlands) - wiadomość - 2017-08-16
Promocja dobiegnie końca 29 sierpnia.

W serwisie Humble Bundle ruszyła nowa promocja. Tym razem jest ona dosyć nietypowa, gdyż objęła gry przeznaczone na konsole PlayStation 3, PlayStation Vita oraz PlayStation 4 wydane przez firmę 2K Games. Oferowanych tytułów nie można odblokować na polskich kontach PSN, więc musicie mieć konto zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych lub w jednym z kilku innych krajów Ameryki Północnej i Ameryki Południowej.

Wpłacając jednego dolara (ok. 4 zł) otrzymacie:

 1. XCOM: Enemy Unknown Plus (PSV),
 2. Sid Meier's Civilization Revolution 2 plus (PSV),
 3. The Bureau: XCOM Declassified (PS3),
 4. Evolve (PS4).

Tradycyjnie dostępny jest także drugi próg promocji. Po wydaniu kwoty większej niż średnia ze wszystkich wpłat (aktualnie 5,92 dolara, czyli ok. 21 zł), dostaniecie także:

 1. XCOM: Enemy Within (PS3),
 2. BioShock (PS3),
 3. Borderlands (PS3),
 4. Borderlands II Ultimate Edition (PS3),
 5. Mafia II (PS3),
 6. Spec Ops: The Line (PS3).

Natomiast trzeci próg wymaga wpłacenia 20 dolarów (ok. 72 zł) i oferuje jedną dodatkową grę w postaci:

 1. XCOM 2 (PS4).

Na koniec przypomnijmy, że wszystkie promocje Humble Bundle wspierają działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konto organizacji Covenant House.

 1. Oficjalna strona promocji