Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 października 2015, 10:18

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, PewDiePie: Legend of the Brofist)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Cally's Caves 3, Subway Surfers, PewDiePie: Legend of the Brofist, Lara Croft: Relic Run czy Earn to Die 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Cally's Caves 3

Zaczynamy od wyśmienitej platformówki Cally's Caves 3. Otrzymała ona potężną aktualizację, która dodała do kampanii nową strefę w postaci tajnych laboratoriów, gdzie testowane są różnorodne prototypy. Otrzymujemy także 34 dodatkowe poziomy, na których spotkamy pięć nowych typów przeciwników. Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zagrać w ten tytuł, to najnowsza łatka może być dobrym pretekstem do nadrobienia zaległości. To jedna z najlepszych mobilnych platformówek wypuszczonych w tym roku.

Earn to Die 2

Wartą uwagi aktualizację dostało także Earn to Die 2, czyli zręcznościówka w której pędzimy ciężko opancerzonymi i uzbrojonymi samochodami przez dwuwymiarowe plansze wypełnione żywymi trupami. Patch wprowadza tryb misji, dostępny dla osób, które przeszły kampanię fabularną. Pozwala on uzyskać dostęp do pięćdziesięciu trudnych misji rozgrywanych na dziesięciu nowych mapach. W przeciwieństwie do wyzwań z kampanii, gdzie wystarczyło tylko dojechać do mety, w misjach musimy wykonywać konkretne zadania.

Lara Croft: Relic Run

Obecnie fani mobilnych odnóg serii Tomb Raider skoncentrowani są na zabawie w Lara Croft GO, ale firma Square Enix nie zapomina także o wcześniejszej produkcji w postaci endless runnera Lara Croft: Relic Run. W grze pojawił się nowy typ lokacji – pokrytą śniegiem przełęcz górską. Ponadto wraz z łatką bohaterka otrzymała możliwość korzystania z działka maszynowego. Twórcy wprowadzili także mapę kampanii, która pozwala posuwać do przodu fabułę poprzez pokonywania wyzwań i przechodzenie poziomów.

PewDiePie: Legend of the Brofist

PewDiePie: Legend of the Brofist ukazało się całkiem niedawno, więc tak szybkie wypuszczenie aktualizacji z nową zawartością było miłym zaskoczeniem. Patch związany tematycznie z nadchodzącym świętem Halloween, wprowadza nową planszę oraz spory zestaw dodatkowych kostiumów. Poprawiono także trochę niedoróbek oraz pozwolono na tworzenie zapisów rozgrywki bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

Subway Surfers

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymała gra Subway Surfers. Ta łatka również została tematycznie powiązana z Halloween. Dzięki niej gracze mogą biec w nowej lokacji – w Transylwanii. Ponadto lista grywalnych bohaterów rozszerzyła się o wilkołaka imieniem Mike.