Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Earn to Die 2 (AND)

Earn to Die 2

Earn to Die 2 to zręcznościówka autorstwa zespołu Toffee Games, w której pędzimy ciężko opancerzonymi i uzbrojonymi samochodami przez dwuwymiarowe plansze zapełnione żywymi trupami.

Zręcznościowe | samochodowe | zombie | postapokalipsa | 2D

Okładka Earn to Die 2 (AND)

data premiery gry:

20lis2014

iOS

8maj2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earn to Die 2 to dwuwymiarowa zręcznościówka na urządzenia z systemem Android, doprawiona elementami gier wyścigowych. Produkcja powstała w studiu Toffee Games, czyli firmie odpowiedzialnej także za opracowanie pierwszej części serii.

Podczas zabawy wcielamy się w jednego z ostatnich ocalałych ludzi w świecie zniszczonym poprzez wybuch epidemii żywych trupów. Na każdej mapie naszym zadaniem jest dotarcie od punktu startowego do mety, co nie jest łatwe, gdyż na drodze stoją hordy zombiaków, które musimy rozjeżdżać. Sterowanie jest banalnie proste i sprowadza się do czterech wirtualnych przycisków – gazu, dopalacza oraz dwóch komend odpowiedzialnych za przechylanie pojazdy w lewo i prawo. Korzystając z tego systemu musimy pokonywać przeszkody, unikać pułapek oraz często wykonywać skomplikowane ewolucje powietrzne.

Całość zaprojektowano tak, aby większość pierwszych podejść do każdej mapy kończyła się porażką. Aby osiągać sukces trzeba poznać poziom w celu właściwego zaplanowania przejażdżki oraz wykupienia odpowiednich ulepszeń naszego samochodu. Tym razem autorzy przygotowali dziesięć maszyn i znacząco rozbudowali zestaw dostępnych do nich części.

Zmian w porównaniu z pierwsza częścią jest sporo. Akcje została przeniesiona z pustyni do miasta, co zaowocowało przede wszystkim wielopoziomowymi mapami, dzięki czemu możemy jeździć m.in. po wiaduktach oraz przez podziemne tunele. Ponadto pojazdy nie są już niezniszczalne i trzeba uważać jak z nimi postępujemy. Autorzy znacząco rozbudowali również tryb fabularny, który jest pięciokrotnie dłuższy niż w pierwszej części. Wprowadzono także dodatkowy tryb misji, gdzie musimy wykonywać konkretne rozkazy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Earn to Die 2

12+

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, PewDiePie: Legend of the Brofist)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, PewDiePie: Legend of the Brofist)

wiadomość21 października 2015

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Cally's Caves 3, Subway Surfers, PewDiePie: Legend of the Brofist, Lara Croft: Relic Run czy Earn to Die 2.

Earn to Die 2 wjechało na App Store
Earn to Die 2 wjechało na App Store

wiadomość23 listopada 2014

Na App Store zadebiutowała gra Earn to Die 2, czyli zręcznościówka traktująca o rozjeżdżaniu hord zombiaków.

iOS
AND