Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Joe Danger Touch (iOS)
OkładkaJoe Danger Touch (iOS)

Joe Danger Touch

Joe Danger Touch to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera i wykonuje różne, efektowne ewolucje.

Zręcznościowe | motocyklowe | kaskaderskie | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Joe Danger Touch Premiera

10sty2013

iOS

17kwi2015

AND

Joe Danger Touch to mobilna wersja gry Joe Danger, przeznaczona na smartfony i tablety. Skupiająca się jeszcze mocniej na elementach zręcznościowych niż pierwowzór, pozwala graczowi wcielić się w tytułowego bohatera i wziąć udział w serii kaskaderskich wyzwań. Za produkcję odpowiada studio Hello Games.

Siadając na motocyklu, momentalnie przenosimy się w świat efektownych ewolucji. Do akrobacji jakie przyjdzie nam wykonać na poszczególnych planszach należą m.in. przeskakiwanie przez pagórki, jazda w wąskich tunelach czy jazda po autobusach. W odróżnieniu od oryginalnego Joe Danger, w wersji mobilnej nie musimy martwić się o hamowanie lub przyśpieszanie – gra automatycznie nadaje pojazdowi odpowiednią prędkość, a naszym zadaniem jest skupienie się na kolejnych trickach. Im bardziej efektowne – tym lepszy wynik osiągamy.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zbierania dodatkowych punktów dzięki wyłapywaniu na ekranie specjalnych monet – na dalszych poziomach wymaga to od gracza jednoczesnego używania obu rąk, gdzie jedna odpowiedzialna jest za wykonywanie tricków, a druga za zdobywanie bonusów. Joe Danger Touch bardzo mocno promuje zdolność wykonywania kilku czynności naraz i jest to jednocześnie jedyny sposób na osiągnięcie rekordowych rezultatów i zdobycia najtrudniejszych osiągnięć.

Minirecenzja Joe Danger Touch – najlepszy mobilny kaskader

PLUSY:
  1. Spora ilość poziomów do zaliczenia, medali do zdobycia i postaci do odblokowania;
  2. Znakomita oprawa graficzna, która nie ustępuje oryginałowi na konsole stacjonarne;
  3. Stale rosnący poziom trudności, zapewniający wyzwanie do samego końca.
MINUSY:
  1. Sterowanie nie jest aż tak precyzyjne, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Studio Hello Games to niewielki brytyjski deweloper, który zasłynął serią zręcznościowych produkcji Joe Danger. Oprócz dwóch głównych odsłon na konsole stacjonarne, pecety i handhelda PS Vita, firma wyprodukowała także Joe Danger Touch, czyli mobilną wersję uznanej produkcji. Od razu trzeba wspomnieć, że przeniesienie przygód zabawnego kaskadera na smartfony i tablety okazało się strzałem w dziesiątkę, a uzdolnionym twórcom udało się stworzyć jedną z najlepszych zręcznościówek dostępnych na iOS i Androidzie.

Jak w każdej odsłonie serii, tak i w tym przypadku gracze przejmują kontrolę nad tytułowym Joe Dangerem – kaskaderem, który wykonuje rozmaite ewolucje na swoim motorze, jeżdżąc po atrakcyjnych wizualnie i wypełnionych po brzegi przeszkodami trasach. Należy je pokonywać w jak najkrótszym czasie, przy okazji nabijając licznik punktów przez wykonywanie trików i zbieranie złotych monet (przydają się one podczas odblokowywania nowych postaci). Dodatkowe wyzwanie zapewnia kolekcjonowanie porozrzucanych tu i tam literek, które finalnie utworzą napis „danger”.

Zabawa jest przednia i wymagająca, zwłaszcza, jeżeli pokusicie się o zdobycie wszystkich medali. Znakomita, kreskówkowa oprawa graficzna może sugerować co innego, jednak, tak naprawdę jest to całkiem trudny tytuł, co w połączeniu z osiemdziesięcioma poziomami przygotowanymi przez deweloperów sprawia, że kosztujący kilkanaście złotych projekt, angażuje nie na kilka minut, lecz na kilka dni intensywnego grania.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Joe Danger Touch: 12+

iOS
AND