Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Kaskaderskie

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce kaskaderskie ułożone według popularności.

kaskaderskie
Czas
PC
PC Windows3
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 42
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 22
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE2Microsoft Xbox 3601
Microsoft Xbox
Mobile
Android1Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Akcji1 Zręcznościowe3
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi3 Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
MMO
The Grand Tour Game
The Grand Tour Game

Wyścigi 15 stycznia 2019

Gra wyścigowa oparta na licencji tytułowego programu, emitowanego na kanale Amazon Prime. W trakcie zabawy w The Grand Tour Game gracze wcielają się w Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda oraz Jamesa May’a i stawiają czoła wyzwaniom znanym z telewizyjnego show.

PS4XONE

OnRush
OnRush

Wyścigi 5 czerwca 2018

Dynamiczna gra wyścigowa, w której walczymy o zwycięstwo w jednym z kilku typów zawodów. OnRush zostało zainspirowane nie tylko przez takie gry, jak seria MotorStorm, lecz także przez tak zwane „hero shootery”, z bestsellerowym Overwatchem na czele. W OnRush można bawić się w pojedynkę (w ramach trybu kariery), jednak tytuł rozwija skrzydła w multiplayerze.

PCPS4XONE

Stuntfest
Stuntfest

Zręcznościowe prace wstrzymane

Humorystyczny sandbox kaskaderski, który wyewoluował z rozmaitych dem technologicznych tworzonych przez studio Bugbear Entertainment w trakcie prac nad grą Next Car Game: Wreckfest. Gracz trafia tutaj do świata obfitującego w zróżnicowane wyzwania. Rozległy plac zabaw został wypełniony po brzegi wymyślnymi torami, zaprojektowanymi z myślą o rozmaitych pojazdach. Z uwagi na fakt, że twórcy nie przywiązują zbyt dużej wagi do realizmu, poszczególne wyzwania opierają się niekiedy na szalonych zasadach – zadaniem gracza może być na przykład rozbicie samochodu w taki sposób, by kierowca wypadł przez przednią szybę i wylądował w gigantycznym mikserze. Ponadto Stuntfest może się pochwalić pełną integracją z usługą Steam Workshop, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne wyzwania i dzielić się nimi z całą społecznością – nic nie stoi również na przeszkodzie, by zaprosić do zabawy innych zawodników. Całość zwraca uwagę za sprawą zaawansowanego silnika fizycznego, który dba o właściwe odwzorowanie takich czynników jak masa, prędkość i wytrzymałość poszczególnych obiektów; jego dopełnieniem jest system ragdoll odpowiadający za zachowanie modeli postaci.

PC

Stuntman
Stuntman

Akcji 23 czerwca 2002

Wyjątkowo trudna zręcznościówka, w której wcielamy się w postać kaskadera filmowego. Do wykonania mamy kilkadziesiąt różnych misji, wymagających ogromnej precyzji i umiejętnego panowania nad autem.

PS2

Symulator skoków bungee
Symulator skoków bungee

Symulacje 10 sierpnia 2009

Symulator skoków bungee to wyprodukowana przez firmę UIG Entertainment gra zręcznościowa z elementami symulacyjnymi, która pozwala graczom zakosztować emocji związanych ze skokami na linie. Twórcy przygotowali wiele efektownych scenerii, w których można spróbować swoich sił w roli ekstremalnego skoczka.

PC

Urban Trial Freestyle 2
Urban Trial Freestyle 2

Zręcznościowe 20 kwietnia 2017

Kontynuacja ciepło przyjętej zręcznościówki, opracowana przez polskie studio Teyon Games i wydana przez firmę Tate Multimedia. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie cyklu, gracz wciela się w motocyklistę-kaskadera pokonującego kolejne tory przeszkód. Tym razem zmagania toczą się m.in. na dachach wieżowców oraz ulicach wypełnionych skoczniami i rampami. W miarę czynionych postępów zyskujemy środki niezbędne do modyfikacji wyglądu i parametrów motoru. Urban Trial Freestyle 2 oferuje dwa warianty rozgrywki – w Stunt Mode musimy oddawać jak najwyższe skoki i wykonywać najbardziej karkołomne ewolucje, natomiast w Time Attack naszym zadaniem jest przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu. Osiągniętymi przez siebie wynikami możemy pochwalić się w internetowych rankingach, natomiast zintegrowany edytor pozwala na tworzenie własnych tras i dzielenie się z nimi z całą społecznością graczy. Wszystko to odznacza się przyjemną dla oka oprawą graficzną; podobać się może również rockowy soundtrack.

3DS

Joe Danger Touch
Joe Danger Touch

Zręcznościowe 10 stycznia 2013

Joe Danger Touch to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera i wykonuje różne, efektowne ewolucje. Tytuł oprócz powietrznych akrobacji oferuje także szereg innych wyzwań takich jak omijanie przeszkód czy konieczność jednoczesnego wykonywania wielu czynności.

ANDiOS

Joe Danger Infinity
Joe Danger Infinity

Wyścigi 9 stycznia 2014

Kolejna z mobilnych odsłon popularnej serii zręcznościowej Joe Danger. Tym razem zarówno nasz bohater, jak i świat gry uległy sporej miniaturyzacji. Podczas rozgrywki bierzemy udział w szalonych wyścigach zabawek, rozgrywających się w różnych pomieszczeniach domu jednorodzinnego.

iOS