Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Bungee Jumping Simulator (PC)

Symulator skoków bungee PC

Bungee Jumping Simulator

Symulator skoków bungee to wyprodukowana przez firmę UIG Entertainment gra zręcznościowa z elementami symulacyjnymi, która pozwala graczom zakosztować emocji związanych ze skokami na linie.

Symulacje | TPP | kaskaderskie | sporty ekstremalne

PC Windows
Okładka Bungee Jumping Simulator (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10sierpnia2009

26marca2012

pudełko PL

„Nie przyglądaj się – bierz udział” takie motto obrali deweloperzy z firmy UIG Entertainment przygotowując grę Symulator skoków bungee. Tytuł w założeniach przybliżać ma graczom arkana ekstremalnych skoków na linie. Twórcy zdecydowali się jednak połączyć elementy symulacyjne i zręcznościowe, wzbogacając zabawę m.in. o system punktacji za widowiskowość skoków oraz akrobacji.

W Symulatorze skoków bungee gracz kieruje poczynaniami skoczka, stojącego u progu wielkiej sławy w tym ekstremalnym sporcie. Początkowe skoki oddawane są z niewielkich wysokości i dosyć sztampowych konstrukcji (mostów, zapór wodnych itp.). Wraz z nabieranym doświadczeniem bohater może jednak rozwijać zestaw swoich umiejętności, zwiększając pułap, premie punktowe oraz odwiedzając coraz to ciekawsze lokacje (np. dachy drapaczy chmur). Z czasem możliwy jest nawet samodzielny dobór parametrów sprzętu, w tym długości i rodzaju liny.

Twórcy Symulatora skoków bungee przygotowali trzy poziomy trudności, pozwalając dostosować zabawę do umiejętności i oczekiwań gracza. Każdy skok oceniany jest z uwzględnieniem szeregu czynników. Na podstawie zgromadzonych punktów tworzone są internetowe rankingi najlepszych skoczków dnia, tygodnia, miesiąca i wszech czasów.

Pod względem technicznym Symulator skoków bungee prezentuje się poniżej przeciętnej. Trójwymiarowa oprawa wizualna gry odstaje od współczesnych standardów. Akcję śledzić można z kilku ujęć kamery. Na uwagę zasługują w miarę realistyczna fizyka lotu oraz zróżnicowane animacje ruchu skoczka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 3,2 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Symulator skoków bungee

Wymagania wiekowe Bungee Jumping Simulator

12+

Wymagania sprzętowe Symulator skoków bungee

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 1.6 GHz
  • 256 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 750MB HDD
  • Windows XP/Vista/7