Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Bungee Jumping Simulator (PC)
OkładkaBungee Jumping Simulator (PC)

Symulator skoków bungee PC

Bungee Jumping Simulator

Symulator skoków bungee to wyprodukowana przez firmę UIG Entertainment gra zręcznościowa z elementami symulacyjnymi, która pozwala graczom zakosztować emocji związanych ze skokami na linie.

Symulacje | TPP | kaskaderskie | sporty ekstremalne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator skoków bungee Premiera PC

10sierpnia2009

pudełko PL

26marca2012

producent: UIG Entertainment wydawca: UIG Entertainment wydawca PL: CI Games / City Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Symulator skoków bungee

Extreme Rock Climbing

„Nie przyglądaj się – bierz udział” takie motto obrali deweloperzy z firmy UIG Entertainment przygotowując grę Symulator skoków bungee. Tytuł w założeniach przybliżać ma graczom arkana ekstremalnych skoków na linie. Twórcy zdecydowali się jednak połączyć elementy symulacyjne i zręcznościowe, wzbogacając zabawę m.in. o system punktacji za widowiskowość skoków oraz akrobacji.

W Symulatorze skoków bungee gracz kieruje poczynaniami skoczka, stojącego u progu wielkiej sławy w tym ekstremalnym sporcie. Początkowe skoki oddawane są z niewielkich wysokości i dosyć sztampowych konstrukcji (mostów, zapór wodnych itp.). Wraz z nabieranym doświadczeniem bohater może jednak rozwijać zestaw swoich umiejętności, zwiększając pułap, premie punktowe oraz odwiedzając coraz to ciekawsze lokacje (np. dachy drapaczy chmur). Z czasem możliwy jest nawet samodzielny dobór parametrów sprzętu, w tym długości i rodzaju liny.

Twórcy Symulatora skoków bungee przygotowali trzy poziomy trudności, pozwalając dostosować zabawę do umiejętności i oczekiwań gracza. Każdy skok oceniany jest z uwzględnieniem szeregu czynników. Na podstawie zgromadzonych punktów tworzone są internetowe rankingi najlepszych skoczków dnia, tygodnia, miesiąca i wszech czasów.

Pod względem technicznym Symulator skoków bungee prezentuje się poniżej przeciętnej. Trójwymiarowa oprawa wizualna gry odstaje od współczesnych standardów. Akcję śledzić można z kilku ujęć kamery. Na uwagę zasługują w miarę realistyczna fizyka lotu oraz zróżnicowane animacje ruchu skoczka.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 3,1 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Symulator skoków bungee cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Symulator skoków bungee: 12+

Symulator skoków bungee Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 1.6 GHz
  • 256 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 750MB HDD
  • Windows XP/Vista/7