Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Urban Trial Freestyle 2 (3DS)
OkładkaUrban Trial Freestyle 2 (3DS)

Urban Trial Freestyle 2 3DS

Kontynuacja ciepło przyjętej zręcznościówki, opracowana przez polskie studio Teyon Games i wydana przez firmę Tate Multimedia. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie cyklu, gracz wciela się w motocyklistę-kaskadera pokonującego kolejne tory przeszkód. Tym razem zmagania toczą się m.

Zręcznościowe | motocyklowe | kaskaderskie | polskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Urban Trial Freestyle 2 Premiera 3DS

20kwietnia2017

Nintendo eShop

20kwietnia2017

producent: Teyon wydawca: Tate Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Urban Trial Freestyle 2

Urban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej gry zręcznościowej, za której stworzeniem stoi polskie studio Teyon Games – jej wydanie wzięła na swoje barki firma Tate Multimedia. Tytuł pojawił się na platformie 3DS.

Mechanika

Podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części serii, w Urban Trial Freestyle 2 akcja prezentowana jest z boku. Gracz wciela się w motocyklistę-kaskadera pokonującego kolejne tory przeszkód, ulokowane w pięciu zróżnicowanych lokacjach. Zmagania toczą się na dachach wieżowców, na ulicach wypełnionych rampami i skoczniami, czy choćby na przedmieściach. W zamian za kolejne sukcesy, a także zbierając rozrzucone na trasach power-upy, pozyskujemy środki niezbędne do modyfikacji wyglądu i parametrów naszego motoru.

Tryby gry

W Urban Trial Freestyle 2 na sprawdzenie czeka kilka wariantów rozgrywki. W trybie Stunt Mode naszym celem jest oddawanie jak najwyższych skoków lub zdobycie jak największej ilości punktów przyznawanych za wykonywanie karkołomnych ewolucji. Oprócz tego, na sprawdzenie czeka Time Attack, gdzie musimy dojechać do mety w jak najkrótszym czasie. Pomimo że w grze brakuje klasycznego multiplayera, wbudowane opcje sieciowe pozwalają zarówno na porównywanie swoich osiągnięć z wynikami zdobytymi przez innych graczy, jak i na dzielenie się autorskimi projektami torów, opracowanymi przy pomocy zintegrowanego edytora.

Kwestie techniczne

Urban Trial Freestyle 2 może się podobać, ze względu na ładną oprawę graficzną – produkcja robi dobry użytek z możliwości platformy 3DS. Domorosłym kaskaderom powinien przypaść do gustu również rockowy soundtrack zagrzewający do walki o zwycięstwo.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Urban Trial Freestyle 2: Odpowiednia dla każdego wieku.