Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4XONE
Okładka The Grand Tour Game (PS4)

The Grand Tour Game

Gra wyścigowa oparta na licencji tytułowego programu, emitowanego na kanale Amazon Prime. W trakcie zabawy w The Grand Tour Game gracze wcielają się w Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda oraz Jamesa May’a i stawiają czoła wyzwaniom znanym z telewizyjnego show.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | kaskaderskie | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

The Grand Tour Game to gra wyścigowa, za której stworzeniem stoi firma Amazon Game Studios. Produkcja została oparta na licencji programu The Grand Tour, emitowanego na kanale Amazon Prime.

Mechanika

W The Grand Tour Game gracze wcielają się w Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda oraz Jamesa May’a znanych z wyżej wspomnianego show. W trakcie zabawy zasiadają za sterami supersamochodów i stawiają czoła szalonym wyzwaniom. Mowa o przygodach, jakie prezenterzy napotkali w odcinkach rozpoczynających pierwszy oraz drugi sezon The Grand Tour, a także o ich zmaganiach z kolejnych epizodów z trzeciej serii, udostępnianych w formie cotygodniowych aktualizacji zawierających nowe pojazdy oraz trasy.

Tryby gry

The Grand Tour Game pozwala tak na zabawę w pojedynkę, jak i na multiplayerowe zmagania na podzielonym ekranie, w których może brać udział maksymalnie czwórka graczy.

Kwestie techniczne

The Grand Tour Game posiada grafikę przyzwoitej jakości; jej mocną stroną są szczegółowe modele licencjonowanych pojazdów oraz zróżnicowane lokacje, w których toczą się zmagania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do The Grand Tour Game

Wymagania wiekowe The Grand Tour Game

12+

The Grand Tour Game – bądź jak Jeremy Clarkson w nowej grze Amazona
The Grand Tour Game – bądź jak Jeremy Clarkson w nowej grze Amazona

wiadomość21 sierpnia 2018

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond zdobyli światową sławę dzięki swoim programom motoryzacyjnym, czyli Top Gear oraz The Grand Tour. Z wyzwaniami, jakim stawiają czoła w drugim z wymienionych show, gracze będą mogli zmierzyć się w grze przygotowywanej przez Amazon Game Studios.

PS4
XONE