Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXONEPS4
Okładka The Grand Tour Game (XONE)
OkładkaThe Grand Tour Game (XONE)

The Grand Tour Game

Gra wyścigowa oparta na licencji tytułowego programu, emitowanego na kanale Amazon Prime. W trakcie zabawy w The Grand Tour Game gracze wcielają się w Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda oraz Jamesa May’a i stawiają czoła wyzwaniom znanym z telewizyjnego show.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | kaskaderskie | na 2 osoby | full motion video | epizodyczne | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Grand Tour Game Premiera

15sty2019

PS4 XONE

Gry podobne do The Grand Tour Game

Forza Horizon 4

The Crew 2

The Crew

The Grand Tour Game to gra wyścigowa, za której stworzeniem stoi firma Amazon Game Studios. Produkcja została oparta na licencji programu The Grand Tour, emitowanego na kanale Amazon Prime.

Mechanika

W The Grand Tour Game gracze wcielają się w Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda oraz Jamesa Maya znanych z wyżej wspomnianego show. W trakcie zabawy zasiadają za sterami supersamochodów i stawiają czoła szalonym wyzwaniom. Mowa o przygodach, jakie prezenterzy napotkali w odcinkach rozpoczynających pierwszy oraz drugi sezon The Grand Tour, a także o ich zmaganiach z kolejnych epizodów z trzeciej serii, udostępnianych w formie cotygodniowych aktualizacji zawierających nowe pojazdy oraz trasy. Podczas rozgrywki naprzemiennie oglądamy fragmenty odcinków serialu i własnoręcznie kierujemy pojazdami, w których zasiadają Clarkson, Hammond czy May.

Tryby gry

The Grand Tour Game pozwala tak na zabawę w pojedynkę, jak i na multiplayerowe zmagania na podzielonym ekranie, w których może brać udział maksymalnie czwórka graczy.

Kwestie techniczne

The Grand Tour Game posiada grafikę przyzwoitej jakości; jej mocną stroną są szczegółowe modele licencjonowanych pojazdów oraz zróżnicowane lokacje, w których toczą się zmagania.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 3,6 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,6 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

The Grand Tour Game cena w dniu premiery: 59,99 PLN

Klasyfikacja PEGI The Grand Tour Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.
PS4
XONE