Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 18:21

autor: "Vergil"

The Grand Tour Game – bądź jak Jeremy Clarkson w nowej grze Amazona

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond zdobyli światową sławę dzięki swoim programom motoryzacyjnym, czyli Top Gear oraz The Grand Tour. Z wyzwaniami, jakim stawiają czoła w drugim z wymienionych show, gracze będą mogli zmierzyć się w grze przygotowywanej przez Amazon Game Studios.

Amazon Game Studios zapowiedziało The Grand Tour Game, czyli grę samochodową opartą na licencji popularnej serii emitowanej na kanale Amazon Prime. Tytuł zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a jego premiera ma się odbyć „wkrótce”. Poza zwiastunem widocznym powyżej oraz pierwszymi screenami udostępniono pierwsze konkrety na temat tej produkcji. Sprawdźmy więc, czego możemy się po niej spodziewać.

The Grand Tour Game będzie aktualizowane wraz z emisją kolejnych odcinków trzeciego sezonu telewizyjnego show. - The Grand Tour Game – bądź jak Jeremy Clarkson w nowej grze Amazona - wiadomość - 2018-08-21
The Grand Tour Game będzie aktualizowane wraz z emisją kolejnych odcinków trzeciego sezonu telewizyjnego show.

Oprócz Jamesa May’a, Richarda Hammonda i Jeremy’ego Clarksona, główną rolę w The Grand Tour Game odegrają supersamochody. Autorzy pozwolą nam się wcielić w trójkę bohaterów i stawić czoła szalonym wyzwaniom znanym z telewizyjnego show. Mowa nie tylko o przygodach, jakie prezenterzy napotkali w odcinkach rozpoczynających pierwszy i drugi sezon The Grand Tour, lecz także o ich zmaganiach z kolejnych epizodów z trzeciej serii – w każdy piątek gra będzie aktualizowana o nowe pojazdy oraz trasy.

Warto odnotować, że tytuł umożliwi przy tym tak zabawę w pojedynkę, jak i multiplayerowe zmagania na podzielonym ekranie, w których wezmą udział maksymalnie cztery osoby.

  1. Oficjalna strona internetowa The Grand Tour Game