Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 kwietnia 2017, 13:39

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Reigns, Angry Birds i Temple Run 2)

Tym razem polecamy sprawdzenie aktualizacji do takich gier mobilnych jak Angry Birds, Junk Jack, Reigns, Subway Surfers czy Temple Run 2.

Nowa aktualizacja przeniosła akcję Temple Run 2 do miasta ukrytego w sercu dżungli. - Najlepsze mobilne aktualizacje - wiadomość - 2017-04-04
Nowa aktualizacja przeniosła akcję Temple Run 2 do miasta ukrytego w sercu dżungli.
TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Angry Birds,
 2. Junk Jack,
 3. Reigns,
 4. Subway Surfers,
 5. Temple Run 2.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na łatkach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Angry Birds

Zaczynamy od Angry Birds. Chyba nigdy nie przestanie nas zadziwiać oddanie, z jakim studio Rovio aktualizuję tę antyczną, według mobilnych standardów, grę. Ta mająca już ponad siedem lat produkcja właśnie otrzymała kolejnego patcha z nową zawartością. Tym razem jest to piętnaście dodatkowych poziomów osadzonych na farmie świniaków.

 1. Angry Birds w App Store
 2. Angry Birds w Google Play

Junk Jack

Cały czas rozwija się także platformówkowy sandbox Junk Jack. Wypuszczona w zeszłym tygodniu łatka dodała opcję przywoływania tzw. Uber Mobs, czyli grup potężnych potworów, których pokonanie zapewnia cenne nagrody. Na wszystkich planetach pojawiły się specjalne ołtarze i zniszczenie każdego z nich skutkuje konfrontacją z inną sforą wrogów. Do gry wprowadzono również kilkanaście nowych przedmiotów i ponad trzydzieści zwierzątek do wytresowania.

 1. Junk Jack w App Store

Reigns

Z kolei wyśmienita karciana strategia Reigns otrzymała potężną aktualizację, która wprowadziła do gry ponad sto niedostępnych wcześniej kart. Znajdziemy wśród nich m.in. jedną postać, trzy typy zgonów, pięć dodatkowych wyzwań oraz jednego słonia. Dodane nowości mocno zwiększają różnorodność rozgrywki, oferując sporo świeżych wątków fabularnych.

 1. Reigns w App Store
 2. Reigns w Google Play

Subway Surfers

Z kolei najpopularniejszy endless runner, czyli Subway Surfers, otrzymał następną aktualizację z cyklu ukazującego podróż bohaterów dookoła świata. Tym razem patch przenosi nas do Monako, gdzie możemy biegać na ulicach miasta, na torze wyścigowym i w porcie luksusowych jachtów. Ponadto dodano jeden nowy kostium do odblokowania.

 1. Subway Surfers w App Store
 2. Subway Surfers w Google Play
 3. Subway Surfers w Microsoft Store

Temple Run 2

Na koniec zostawiliśmy sobie drugiego najpopularniejszego endless runnera na rynku, czyli Temple Run 2. Ta produkcja uaktualniana jest znacznie rzadziej niż Subway Surfers, ale za to każdy patch jest bardziej ambitny i wprowadza więcej nowości. Najnowsza łatka przenosi nas do krainy znanej jako Zaginiona Dżungla, w sercu której znajdują się ruiny wymarłej cywilizacji. Zmiana ta nie jest jedynie kosmetyczna i lokacja oferuje nowe typy wyzwań i zagrożeń oraz unikalne przedmioty do zebrania.

 1. Temple Run 2w App Store
 2. Temple Run 2w Google Play