Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2015, 16:45

Sukces Lary Croft na urządzeniach mobilnych. Relic Run pobrano już 10 milionów razy.

Lara Croft: Relic Run, darmowy endless runner firmy Square Enix, przekroczył granicę 10 milionów pobrań. Z tej okazji twórcy postanowili udostępnić graczom dodatkową zawartość.

Firma Square Enix poinformowała, że Lara Croft: Relic Runmobilna zręcznościówka o prawdopodobnie najpopularniejszej na świecie pani archeolog – od swej premiery w maju została pobrana aż 10 milionów razy. Z okazji tego sukcesu twórcy udostępnili graczom nową zawartość, dostępną już na urządzeniach z systemem iOS oraz Android. Posiadacze Windows Phone otrzymają aktualizację „wkrótce”.

Od teraz w Relic Run będziemy mogli zrobić użytek z potężnego miniguna oraz skutera śnieżnego, który wykorzystamy też w walce z yeti oraz pająkami śnieżnymi. Co jednak ważniejsze, odkryjemy nową lokację, Górską Przełęcz, i zmierzymy się lodowym demonem, który będzie blokował naszą drogę. Ponadto usprawniono samouczek i dodano jedną mapę kampanii z kolejnymi zadaniami i artefaktami.

10 milionów pobrań to naprawdę solidny wynik – jak na darmową produkcję. - Sukces Lary Croft na urządzeniach mobilnych. Relic Run pobrano już 10 milionów razy. - wiadomość - 2015-10-16
10 milionów pobrań to naprawdę solidny wynik – jak na darmową produkcję.

Przypomnijmy, że Lara Croft: Relic Run zadebiutowała 26 maja na Androidzie, iOS oraz Windows Phone, w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami. Oczywiście fakt, że grę można pobrać bez opłat, to nie jedyna zaleta tej produkcji: ten klasyczny endless runner cechuje się naprawdę rozbudowanymi poziomami oraz wyjątkowo ładną oprawą graficzną. Elementy te sprawiły, że mobilna odsłona przygód pięknej pani archeolog została bardzo dobrze przyjęta, o czym świadczy nie tylko 10 milionów pobrań, ale i w większości pozytywne recenzje. Przypomnijmy jednak, że to nie jedyny „romans” głównej bohaterki serii Tomb Raider z urządzeniami mobilnymi – pod koniec sierpnia ukazała się także Lara Croft GO, czyli połączenie przygodówki z grą logiczną.

  1. Lara Croft: Relic Run w ofercie App Store
  2. Lara Croft: Relic Run w ofercie Google Play
  3. Lara Croft: Relic Run w ofercie Windows Phone Store