Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2017, 11:43

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds i Vainglory)

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Angry Birds, Toon Shooters 2: The Freelancers, Shadowverse, Subway Surfers oraz Vainglory.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Angry Birds,
 2. Toon Shooters 2: The Freelancers,
 3. Shadowverse,
 4. Subway Surfers,
 5. Vainglory.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na patchach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Angry Birds

Zaczynamy od Angry Birds. Żywotność tej gry jest imponująca. W tym roku będzie ona obchodziła ósme urodziny, a mimo to wciąż w miarę regularnie dostaje dodatkowe poziomy. Najnowszy zestaw zawiera ich piętnaście i wchodzą one w skład epizodu zatytułowanego Piggy Farm.

 1. Angry Birds w App Store
 2. Angry Birds Google Play

Toon Shooters 2: The FreelancersX

Natomiast shmup Toon Shooters 2: The Freelancers dostał potężnego patcha, który rozszerzył kampanię o pięć nowych map, dzięki czemu możemy teraz walczyć nad pustynią, pod wodą oraz w mieście mutantów, świątyni i fabryce. Do tego dodano dwie postacie oraz poprawiono zbalansowanie rozgrywki dla początkujących graczy.

 1. Toon Shooters 2: The Freelancers w App Store
 2. Toon Shooters 2: The Freelancers Google Play

Shadowverse

Shadowverse było jedną z najciekawszych karciankowych premier zeszłego roku i autorzy dużo wysiłku wkładają w utrzymanie zainteresowania graczy. Najnowszym tego owocem stała się duża aktualizacja, która dodała do głównej kampanii fabularnej trzy rozdziały, poprawiła interfejs i zbalansowanie kart oraz wprowadziła ekstremalny poziom trudności do trybu treningowego.

 1. Shadowverse w App Store
 2. Shadowverse Google Play

Subway Surfers

Z kolei najpopularniejszy endless runner, czyli Subway Surfers, kontynuuje podróż dookoła świata. Wypuszczona w zeszłym tygodniu aktualizacja przeniosła akcję do Tajlandii, pozwalając nam biegać po ulicach Bangkoku. Dodano także jeden kostium oraz rozszerzono opcje ulepszania desek.

 1. Subway Surfers w App Store
 2. Subway Surfers Google Play
 3. Subway Surfers w Windows Store

Vainglory

Na koniec zostawiliśmy sobie Vainglory, czyli wciąż najlepsze mobilne MOBA. Wydana kilka dni temu aktualizacja wzbogaciła grę o jednego nowego bohatera w postaci żarłocznej bestii znanej jako Grumpjaw. Dodano także skórki dla kilku postaci, a mapa dostała wiosenny lifting.

 1. Vainglory w App Store
 2. Vainglory Google Play