Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2017, 13:01

autor: Góral

House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca

Firma PlayWay, wydawca m.in. serii Car Mechanic Simulator, zapowiedziała projekt o tytule House Flipper. Tym razem jest to gra tworzona przez krakowskie studio Empyrean. Wcielimy się w niej w inwestora kupującego zniszczone nieruchomości, które następnie remontuje i sprzedaje z zyskiem.

House Flipper pozwoli Wam zdemolować kupione mieszkanie, choć nie to będzie nadrzędnym celem. - House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca - wiadomość - 2017-03-08
House Flipper pozwoli Wam zdemolować kupione mieszkanie, choć nie to będzie nadrzędnym celem.

Firma PlayWay ujawniła kolejny projekt – House Flipper od krakowskiego studia Empyrean. Jak poinformowano w przesłanej wiadomości prasowej, będzie to: „nasze nowe podejście do Car Mechanic, ale od strony domu”. Gracze wcielą się w inwestora kupującego zrujnowane domy. Naszym ostatecznym celem będzie zarabianie na tego typu nieruchomościach, ale by wyciągnąć z nich nieco grosza, najpierw trzeba będzie się trochę postarać.

Podczas zabawy będziemy musieli np. zburzyć niepotrzebne ściany, naprawić gniazdko elektryczne, kupić meble, a następnie umeblować dom. Do niektórych prac przydadzą się odpowiednie narzędzia, a po skończonym remoncie trzeba będzie posprzątać, by nie odstraszyć ewentualnych nabywców toną gruzu leżącego na środku salonu.

House Flipper w skrócie:
  • symulator inwestora-budowlańca;
  • ukaże się na komputerach osobistych;
  • projekt zbiera głosy graczy w Steam Greenlight.

Tytuł obecnie zbiera głosy graczy w Steam Greenlight i niewykluczone, że przejdzie jeszcze pewne zmiany, gdyż, jak mówią sami twórcy, „chcemy poznać opinie graczy”. Tak czy siak, dla fanów majsterkowania szykuje się całkiem ciekawy projekt.

Przy okazji przypominamy, że PlayWay pracuje też nad Car Mechanic Simulator 2017, które w odróżnieniu od poprzednich odsłon, pojawi się także na konsolach Xbox One i PlayStation 4.