Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 sierpnia 2016, 13:28

Legion samobójców i wycieczka do Rio – najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Dungeon x Balls, Injustice: Gods Among Us, Pixel Boat Rush, Sky Force Reloaded oraz Subway Surfers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Dungeon x Balls

Zaczynamy od Dungeon x Balls, czyli miodnego połączenia pinballa z gatunkiem RPG. Gra wystartowała jako produkcja premium, ale widocznie nie wyszło to projektowi na dobre, gdyż najnowsza aktualizacja przestawiła go na model free-to-play. Na szczęście został on zrealizowany bardzo sympatycznie. Za darmo pobieramy demo, a resztą zawartości odblokowujemy jednorazową płatnością. Ponadto patch dodał 50 nowych poziomów i kilka dodatkowych mechanizmów rozgrywki.

Dungeon x Balls w App Store

Dungeon x Balls w Google Play

Injustice: Gods Among Us

Trzeba przyznać, że mobilne Injustice: Gods Among Us wykazuje się wyjątkową żywotnością. Od premiery minęły już ponad trzy lata, a gra wciąż regularnie dostaje aktualizacje. Najnowsza jest związana z filmem Suicide Squad i dodaje cztery postacie w wersjach, jakie możemy zobaczyć na srebrnym ekranie – Deadshota, Harley Quinn i dwa wcielenia Jokera.

Injustice: Gods Among Us w App Store

Injustice: Gods Among Us w Google Play

Pixel Boat Rush

Koniecznie należy także wspomnieć o aktualizacji wyśmienitej zręcznościówki Pixel Boat Rush. Dodała ona do gry 16 nowych wyścigów i tyle samo nowych modeli motorówek. Ponadto poprawiono samouczek i zmieniono zbalansowanie pierwszych kilku etapów, tak aby graczy był łagodniej wprowadzany w arkana gry.

Pixel Boat Rush w App Store

Pixel Boat Rush w Google Play

Sky Force Reloaded

Bardzo ładnie rozwija się także polska strzelanka Sky Force Reloaded. Wypuszczony w ubiegłym tygodniu patch dodał jeden nowy poziom, który cechuje bardzo wysoki poziom trudności. Ponadto rozszerzono listę możliwych ulepszeń uzbrojenia oraz wprowadzono opcję włączenia cieni dla bossów, o ile posiadacie odpowiednio mocny sprzęt.

Sky Force Reloaded w App Store

Sky Force Reloaded w Google Play

Subway Surfers

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał najpopularniejszy endless runner, czyli Subway Surfers. Patch przeniósł akcję do nowego kraju, a konkretnie do brazylijskiego Rio de Janeiro, co oczywiście wynika z rozpoczętych tam właśnie Igrzysk Olimpijskich. Dodano także jeden nowy strój.

Subway Surfers w App Store

Subway Surfers w Google Play