Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2016, 12:52

autor: luckie

Ruszyła zamknięta alfa Escape from Tarkov, kolejne zaproszenia w drodze

Testy alfa Escape from Tarkov już trwają, a udział w nich biorą osoby, które złożyły pre-order na droższe wersje gry. Kolejne zaproszenia mają być wysyłane według kolejności składania zamówień.

Miłośnicy realistycznych FPS-ów z pewnością nie mogą się doczekać, aby zagrać wreszcie w Escape from Tarkov. Na pełną wersję strzelaniny od Rosjan ze studia Battlestate Games będziemy musieli pewnie jeszcze trochę poczekać, ale dostępna jest już techniczna alfa gry. W ubiegłym tygodniu testy rozpoczęli nabywcy najbardziej wypasionego wydania Edge of Darkness (do kupienia za 109,99 euro, czyli ok. 469 zł) oraz wybrani pre-orderowcy, którzy zamówili edycję Left Behind (za 57,99 euro, ok. 247 zł) lub droższą. Kolejne zaproszenia mają być rozsyłane falami według kolejności składania zamówień przedpremierowych.

Aby jednak mieć szansę na udział w alfie, należy również wypełnić wszelkie dane osobowe konta na oficjalnej stronie gry i zaakceptować umowę poufności (NDA). W obecnej wersji Escape from Tarkov wciąż brakuje sporo do doskonałości. Twórcy gry obiecują stale aktualizować ją o kolejne poprawki oraz nową zawartość i mechanizmy. Póki co nie ma informacji odnośnie terminu startu bety ani premiery finalnej wersji. Choć ta ostatnia pierwotnie planowana była jeszcze na 2016 rok, bardziej prawdopodobne wydaje się, że gra ostatecznie trafi na rynek w 2017 roku.

Immersja w świat gry jest dla twórców Escape from Tarkov niezywkle ważna. - Ruszyła zamknięta alfa Escape from Tarkov, kolejne zaproszenia w drodze - wiadomość - 2016-08-09
Immersja w świat gry jest dla twórców Escape from Tarkov niezywkle ważna.

Escape from Tarkov zapowiada się na jeden z najciekawszych pecetowych FPS-ów ostatnich lat. Zespół Battlestate Games bardzo drobiazgowo podchodzi do wszelkich możliwych aspektów gry – począwszy od wyglądu i zachowania broni, przez animacje postaci oraz szczegółową grafikę, aż po elementy survivalowe i zaawansowany system rozwoju – aby zapewnić jak największy stopień realizmu. Podstawą zabawy będą kilkunastoosobowe rajdy, w których walczyć będą ze sobą rywalizujące drużyny graczy, aczkolwiek spory nacisk położony zostanie też na swobodną eksplorację obszernego świata.

  1. Analizujemy Escape from Tarkov – czy The Division ma się czego obawiać?
  2. Escape from Tarkov - kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Escape from Tarkov

Ostatnia aktualizacja: 2016-08-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Escape from Tarkov

Escape from Tarkov