Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 10 listopada 2015, 12:01

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Call of Duty: Heroes, Skyline Skaters i Subway Surfers)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Call of Duty: Heroes, Drive Ahead!, Land Sliders, Skyline Skaters oraz Subway Surfers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Call of Duty: Heroes

Na pecetach i konsolach właśnie ukazało się Call of Duty: Black Ops III i aby to uczcić wiele elementów opartych na tej produkcji wprowadzono aktualizacją do Call of Duty: Heroes. Dodano dwóch nowych bohaterów (Reaper i Outsider), poszerzono galerię killstreaków, lista jednostek wydłużyła się o mecha typu Siege Bot, a wśród lokacji pojawił się Singapur i Kair. Ponadto autorzy poprawili interfejs oraz ruszyli z serią eventów, podczas których możemy szybko zgromadzić wirtualną walutę.

Drive Ahead!

Godną uwagi aktualizację dostała także udana zręcznościówka samochodowa Drive Ahead!. Największą atrakcją, jaką wprowadza patch jest dodanie dwóch nowych aren. Przeznaczone one są dla doświadczonych graczy, gdyż zapełniono je minami, szalonymi rampami i licznymi przeszkodami, które spawnują się na mapach w sposób losowy. Ponadto dodano dwa nowe hełmy, zapewniające kierowcom przydatne bonusy.

Land Sliders

Land Sliders ukazało się raptem kilka tygodni temu, a już doczekało się potężnej aktualizacji z obszerną nową zawartością. Patch dodał osiem nowych grywalnych postaci, w tym  indyka oraz kichającą pandę. Ponadto autorzy wprowadzili spory zestaw nowych poziomów, których akcja toczy się pod wodą. Rozszerzono także listę misji do zrealizowania, a do próbujących nam przeszkodzić w tym potworów dołączył potężny Yeti, potrafiący rzucać zamrażającymi kulkami śnieżnymi.

Skyline Skaters

Rozwijanie swojej gry kontynuuje także studio Tactile Entertainment. Platformówkowy endless runner Skyline Skaters otrzymał kolejną łatkę, która dodaje nową lokację. Tym razem pozwala ona przenieść się na ulicę i dachy Berlina, po których możemy szaleć na deskorolce. Nowa miejscówka jak zwykle imponuje poziomem wykonania i oferuje całkiem wysoki poziom trudności.

Subway Surfers

Twórcy Subway Surfers niedawno świętowali przekroczenie progu miliarda pobrań. Ten gigantyczny sukces był możliwy m.in. za sprawą regularnych i ciekawych darmowych aktualizacji, które pozwoliły grze utrzymać świeżość. Nic dziwnego zatem, że autorzy nie zamierzają zmieniać tak skutecznej strategii. Najnowsza aktualizacja wprowadza dodatkową lokację w postaci japońskiego Tokio. Ponadto Harumi otrzymała dodatkowy kostium, a wśród deskorolek pojawił się nowy model. Na tym jednek nie koniec – autorzy organizują eventy, podczas których gracze mogą rywalizować o to, kto zbierze najwięcej konkretnych przedmiotów.