Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCiOSAND
Okładka Call of Duty: Heroes (PC)

Call of Duty: Heroes

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych strategia free-to-play, stanowiąca poboczną odsłonę cyklu Call of Duty. Zgodnie z tytułem gry, produkcja koncentruje się na postaciach kultowych bohaterów serii, znanych przede wszystkim z podserii Modern Warfare i Black Ops.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | Call of Duty | MMO | społecznościowe

Okładka Call of Duty: Heroes (PC)

data premiery gry:

12lis2014

iOS

20lis2014

PC

27lis2014

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Heroes jest poboczną odsłoną kultowej serii pierwszoosobowych strzelanin firmy Activision, zrealizowaną w formie społecznościowej strategii free-to-play. Gra została przygotowana przez studio Faceroll Games, a jej wersja przeznaczona dla użytkowników PC, dystrybuowana jest za pośrednictwem sklepu Windows Store i wymaga do działania tabletu bądź komputera z systemem Windows 8.

Mechanika rozgrywki wzorowana jest na popularnej mobilnej strategii Clash of Clans. Przystępując do rozgrywki, przejmujemy kontrolę nad niewielkim posterunkiem, a naszym zadaniem jest przekształcenie go w potężną militarną bazę. Jak łatwo się domyślić, nieodłącznym elementem rozgrywki jest ochrona bazy przed atakującymi ją z różnych stron przeciwnikami. W tym celu konieczne jest zbudowanie solidnych struktur obronnych oraz wyszkolenie silnej armii, zdolnej odpierać nieustanne ataki wroga.

Do naszej dyspozycji oddano ponad 30 rodzajów budynków, a także szereg specjalnych jednostek i gadżetów znanych wszystkim fanom serii Call of Duty. Zgodnie z podtytułem gry, kluczową rolę odgrywają w niej znani z pełnoprawnych odsłon cyklu bohaterowie, tacy jak kapitan Price, Soap MacTavish czy Mike Harper. Każdy z nich posiada własną ścieżkę rozwoju i dysponuje specjalnymi rodzajami ataków, które ulepszamy w miarę zdobywania doświadczenia i awansu na kolejne poziomy.

Pecetowa wersja gry dystrybuowana jest w modelu free-to-play i podlega typowym jego ograniczeniom, jak np. czas potrzebny na zbudowanie danej struktury. Wszystkie je możemy oczywiście obejść, korzystając z systemu mikropłatności. Ponadto spory nacisk położono na opcje społecznościowe, a formowanie sojuszów ze znajomymi pozwala z łatwością stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Oprócz standardowej kampanii jednoosobowej, twórcy przewidzieli także specjalny tryb survival oraz możliwość toczenia pojedynków PvP z żywymi przeciwnikami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 4,4 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Call of Duty: Heroes

12+

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Heroes

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • 50 MB HDD
  • Windows 8
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Call of Duty: Heroes, Skyline Skaters i Subway Surfers)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Call of Duty: Heroes, Skyline Skaters i Subway Surfers)

wiadomość10 listopada 2015

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Call of Duty: Heroes, Drive Ahead!, Land Sliders, Skyline Skaters oraz Subway Surfers.

Call of Duty: Heroes – zadebiutowała mobilna strategia
Call of Duty: Heroes – zadebiutowała mobilna strategia

wiadomość18 listopada 2014

Doczekaliśmy się światowej premiery Call of Duty: Heroes, czyli mobilnej strategii będącej grą poboczną w stosunku do popularnego cyklu konsolowego i pecetowego.

Call of Duty: Heroes – najnowsza mobilna odsłona marki będzie strategią w stylu Clash of Clans
Call of Duty: Heroes – najnowsza mobilna odsłona marki będzie strategią w stylu Clash of Clans

wiadomość15 sierpnia 2014

Firma Activision Blizzard zapowiedziała Call of Duty: Heroes, czyli mobilną strategię w stylu Clash of Clans, która zmierza na urządzenia z systemem iOS.

iOS
AND
PC