Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2006, 02:33

autor: Elrond

Microsoft otwiera podwoje Xbox Live Arcade Challenge

Sezon świąteczny zapowiada się niezwykle pracowicie - przynajmniej dla użytkowników Xbox Live Arcade. Microsoft poinformował bowiem o rozpoczęciu rejestracji chętnych do wzięcia udziału w pierwszych dwóch "konkurencjach" Xbox Live Arcade Challenge. Na najlepszych czekają naprawdę wartościowe nagrody, wśród których znajdują się Punkty Microsoftu, konsole Xbox 360 czy plazmowe telewizory.

Sezon świąteczny zapowiada się niezwykle pracowicie - przynajmniej dla użytkowników Xbox Live Arcade. Microsoft poinformował bowiem o rozpoczęciu rejestracji chętnych do wzięcia udziału w pierwszych dwóch "konkurencjach" Xbox Live Arcade Challenge. Na najlepszych czekają naprawdę wartościowe nagrody, wśród których znajdują się Punkty Microsoftu, konsole Xbox 360 czy plazmowe telewizory, HD oczywiście.

Xbox Live Arcade Challenge to całkiem nowy program, oferujący globalne turnieje stworzone specjalnie dla osób grających w produkcje oferowane przez Xbox Live Arcade. W pierwszych dwóch konkurencjach głównymi "bohaterami" będą niedawno wydane Lumines Live! oraz Small Arms. Rozgrywki w pierwszą z gier potrwają od 17 do 23 grudnia, a gracze biorący w nich udział zmierzą się w trybie Time Attack. Od 24 do 30 grudnia natomiast potrwają zmagania w Small Arms.

Więcej informacji na temat turniejów, zasad, nagród i możliwości rejestracji znajdziecie tutaj.