Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2014, 14:09

autor: Góral

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - wilk DD nowym kompanem Big Bossa

Podczas targów Tokyo Game Show twórcy nadchodzącej gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ujawnili nowego towarzysza głównego bohatera. Będzie nim wilk DD, którego uratujemy podczas jednej z dostępnych misji.

W Call of Duty: Ghosts twórcy ze studia Infinity Ward wprowadzili do zabawy psa żołnierza o imieniu Riley. Najwidoczniej zespołowi Kojima Productions pomysł ten spodobał się na tyle, że postanowili wykorzystać go w nadchodzącym Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Big Bossowi towarzyszyć będzie DD – wilk z przepaską na oku. Nie znamy wszystkich szczegółów na temat tego kompana, ale jeżeli uda się nam go znaleźć podczas jednej z dostępnych misji, to w późniejszym czasie pomoże on podczas niektórych zadań. Rzeczonego pupila obejrzycie w akcji na powyższym nagraniu, zaprezentowanym w czasie targów Tokyo Game Show. Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain odbędzie się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – DD, podobnie jak jego pan, będzie nosić przepaskę na oku. - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - wilk DD nowym kompanem Big Bossa - wiadomość - 2014-09-21
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – DD, podobnie jak jego pan, będzie nosić przepaskę na oku.

Pozostając w temacie targów Tokyo Game Show, fani wyczekujący gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain powinni zerknąć także na ostatni zwiastun produkcji oraz ponad 20-minutowy gameplay, zaprezentowany w czasie japońskiego święta graczy. Oba materiały wideo znajdziecie w tym miejscu. Przypominam również, że w najbliższej przyszłości użytkownicy PC-tów będą mieli okazję zagrać w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Metal Gear to jedna z najbardziej uznanych marek wśród gier wideo, zapoczątkowana w 1987 roku produkcją o tym samym tytule. W późniejszych latach doczekaliśmy się wielu kolejnych odsłon na rozmaite konsole i komputery PC. Głównym twórcą serii jest słynny Hideo Kojima, który obecnie pracuje nie tylko nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale także nad horrorem Silent Hills.