Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2011, 17:20

autor: Soviet

Mass Effect 3 dostanie tajemnicze "Secret Feature X"

Pracownicy BioWare - Billy Buskell i Preston Watamaniuk, opublikowali na twitterze wpisy dotyczące tajemniczej funkcjonalności, nazwanej roboczo "Secret Feature X".

We wpisach na twitterze, opublikowanych przez Billego Buskella i Prestona Watamaniuka z BioWare, pojawiła się zapowiedź tajemniczej funkcjonalności. Nazwana oryginalnie „Secret Feature X”, ma być częścią Mass Effect 3.

Użytkownikowi ME3News udało się potwierdzić, że nie chodzi tu o żadne opcje związane z trybem multiplayer. Poinformował o tym za pośrednictwem tego samego medium co panowie Buskell i Watamaniuk. O co więc może chodzić, jeśli nie o tryb dla wielu graczy? Czy pisząc „multiplayer”, można od razu wykluczyć też kooperację, o której już wcześniej spekulowano? Zapewne nie chodzi także o wsparcie Kinecta - ta funkcjonalność została już oficjalnie potwierdzona. Niestety, na razie brak jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat tego, czym będzie „Feature X”.

Mass Effect 3 dostanie tajemnicze 'Secret Feature X' - ilustracja #1

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się Comic-Con, gdzie wśród wystawców znajdzie się między innymi BioWare, planujące na tą imprezę nowe demo. Może właśnie wtedy dowiemy się co kryje się za tą tajemniczą nazwą. Coś niezbyt spektakularnego, jak wsparcie technologii 3D nie tylko w wersji na PC? Czy może coś dużo bardziej interesującego, jak oczekiwany przez tysiące fanów tryb kooperacji z własną linią fabularną?

Jedna z najpopularniejszych gier tegorocznych targów E3 zadebiutuje w sklepach 9 marca przyszłego roku. Zagrają w nią posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 oraz pecetów. Ci ostatni mogą być rozczarowani ostatnimi doniesieniami, w myśl których elektroniczna edycja kolekcjonerska Mass Effect 3 dostępna będzie jedynie w sklepie Origin.