Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 lipca 2011, 16:21

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Opis przejścia do gry Dungeon Siege III

"Opis przejścia do gry Dungeon Siege III zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań głównych i pobocznych wzbogacony ponad trzydziestoma unikalnymi mapami. Ponadto - szereg praktycznych porad dotyczących sposobu wykonywania misji i prowadzenia dialogów."

Opis przejścia do gry Dungeon Siege III zawiera - szczegółowy opis wszystkich zadań głównych i pobocznych (w sumie 47 misji). Ponadto znalazł się w nim opis ponad trzydziestu unikalnych map, z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami i postaciami oraz wszystkimi skarbami i tajnymi przejściami. Kolejnymi istotnymi elementami są tabele z wyborami fabularnymi, ich skutkami krótko- i długofalowymi, oraz szereg praktycznych porad dotyczących sposobu wykonywania misji i prowadzenia dialogów. – „Czarny”

Poradnik - opis przejścia do gry Dungeon Siege III

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Dungeon Siege III w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Dungeon Siege III - opis przejścia - poradnik za SMS