Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2011, 10:19

autor: Kono

Kolejne spekulacje na temat God of War 4

Najnowszy numer brytyjskiego Official PlayStation Magazine zawiera bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów serii God of War. Anglojęzyczne czasopismo nie tylko powtórzyło ostatnie wiadomości o tym, że czwarta odsłona cyklu powstaje, ale i nieco wcześniejsze plotki mówiące o tym, że God of War 4 ma zawierać tryb multiplayer.

Najnowszy numer brytyjskiego Official PlayStation Magazine zawiera bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów serii God of War. Anglojęzyczne czasopismo potwierdza ostatnie wiadomości o tym, że czwarta odsłona cyklu powstaje, oraz te nieco wcześniejsze, mówiące o tym, że God of War 4 ma zawierać tryb multiplayer.

Czyni to podając w sekcji plotek i doniesień: „Kratos powróci, a jego kolejna przygoda zawierać będzie tryb multiplayer”. Oczywiście całość bazuje na solidnych branżowych "wtykach".

Kolejne spekulacje na temat God of War 4 - ilustracja #1

God of War III

Przypomnijmy, że pierwsze niepotwierdzone informacje o czwartej części cyklu God of War pojawiły się jeszcze pod koniec marca, kiedy to zespół deweloperski z Santa Monica poszukiwał starszego programisty aplikacji sieciowych, który dołączy do zespołu God of War. Kolejne doniesienia wynikły w związku z publikacją CV pewnego animatora - napisał on, że pracował dla Motion Logic Studios nad testowymi filmami do God of War 4. Ostatnią wiadomością o czwartej części przygód Kratosa była ta opublikowana w piśmie PSM, które powołując się na swojego informatora ogłosiło, że God of War 4 pojawi się we wrześniu 2012 roku.

Niestety wszystkie powyższe informacje ciągle pozostają w sferze plotek. Pozostaje więc mieć nadzieję, że na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 dowiemy się nieco więcej o kontynuacji przygód wkurzonego spartanina.