Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2009, 10:55

autor: Gambrinus

Kolejne propozycje Ubisoftu – Might & Magic MMO w 2010 roku

Ubisoft, jeden z największych europejskich wydawców gier, w trakcie wczorajszej konferencji BMO Capital Markets, rzucił nieco światła na plany firmy na najbliższy rok. Yves Guillemot, przedstawiciel wydawcy, potwierdził, że w 2010 roku ukaże się masowa gra osadzona w realiach popularnej serii Might & Magic.

Ubisoft, jeden z największych europejskich wydawców gier, w trakcie wczorajszej konferencji BMO Capital Markets, rzucił nieco światła na plany firmy na najbliższy rok. Yves Guillemot, przedstawiciel wydawcy, potwierdził, że w 2010 roku ukaże się masowa gra osadzona w realiach popularnej serii Might & Magic. Na chwilę obecną brak praktycznie jakichkolwiek informacji dotyczących tego tytułu.

Ubisoft prawa do serii zakupił w 2003 roku za 1,3 miliona dolarów i wskrzesił ją po upadku firmy 3DO, głośnymi tytułami: strategią Heroes of Might and Magic V i zręcznościowym Dark Messiah of Might and Magic. Najnowsza inkarnacja serii - Might and Magic: Clash of Heroes ukaże się jeszcze w tym miesiącu jedynie na Nintendo DS.

Ponadto, Guillemot zaznaczył, że Ubisoft pracuje nad tytułami wykorzystującymi Project Natal oraz oparty na podobnej zasadzie nienazwany jeszcze kontroler Sony. Gracze otrzymali również potwierdzenia planów wydawniczych na pierwszy kwartał 2010 roku. Światło dzienne ujrzą wtedy Splinter Cell: Conviction, Red Steel 2 oraz RUSE. Co więcej, w przeciągu następnych 12 miesięcy możemy spodziewać się także kontynuacji Trackmanii – wyścigów z mocnym akcentem położonym na własnoręczne projektowanie tras.

Kolejne propozycje Ubisoftu – Might & Magic MMO w 2010 roku - ilustracja #1