Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2006, 07:11

Już niedługo ujrzymy 12 nowych samochodów w Project Gotham Racing 3

Już wkrótce gra Project Gotham Racing 3 doczeka się oficjalnego rozszerzenia o nazwie Speedpack w którym zobaczymy m.in. dwanaście nowych samochodów. Zgodnie z nową modą, dodatek zostanie udostępniony za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Już wkrótce gra Project Gotham Racing 3 doczeka się oficjalnego rozszerzenia o nazwie Speedpack w którym zobaczymy m.in. dwanaście nowych samochodów. Zgodnie z nową modą, dodatek zostanie udostępniony za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Już niedługo ujrzymy 12 nowych samochodów w Project Gotham Racing 3 - ilustracja #1

O dodatku informuje nas strona poświęcona turniejowi w Project Gotham Racing 3, gdzie zamieszczono zaprezentowaną powyżej reklamę. Zgodnie z tym, co zdradzili na razie developerzy z firmy Bizzare Creations, rozszerzenie nie ograniczy się tylko i wyłącznie do nowych aut – zobaczymy również pewne usprawnienia w rozgrywce. Jakie? Tego na razie nie wiadomo.

Już niedługo ujrzymy 12 nowych samochodów w Project Gotham Racing 3 - ilustracja #2

Dodatek będzie kosztować 400 punktów. Dla porównania, za słynną zbroję dla konia w The Elder Scrolls IV: Oblivion trzeba zapłacić punktów dwieście, podobnie zresztą jak za świąteczne ubranko dla głównej bohaterki gry Kameo: Elements of Power. Można wysnuć śmiały wniosek, że tym razem twórcy gry postarali się – użytkownicy Project Gotham Racing 3 dostaną bowiem konkretny dodatek za stosunkowo niewielką liczbę punktów.

Już niedługo ujrzymy 12 nowych samochodów w Project Gotham Racing 3 - ilustracja #3

O rozszerzeniu Speedpack poinformujemy szerzej, kiedy dostępne będą bardziej szczegółowe informacje. Na razie zapraszamy do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi na łamach naszego serwisu, dotyczącymi podstawowej wersji gry Project Gotham Racing 3:

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej