Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2011, 13:34

autor: Wiz

Hulk Hogan's Main Event - słynny wrestler zaprasza do wspólnego treningu

Hulk Hogan, popularny wrestler i aktor, zapowiedział plany wydania własnej gry na Xboksa 360 obsługiwanej za pomocą Kinecta. Za produkcję tytułu odpowiada amerykańskie studio Panic Button, wydaniem zajmie się firma Majesco Entertainment.

Hulk Hogan, popularny wrestler i aktor, zapowiedział plany wydania własnej gry na Xboksa 360 obsługiwanej za pomocą Kinecta. Za produkcję tytułu odpowiada amerykańskie studio Panic Button, wydaniem zajmie się firma Majesco Entertainment.

Hulk Hogan to postać, która swoich sił próbowała już niemal w każdej branży. Karierę zaczynał jako zapaśnik, jednak na całym świecie znany jest z licznych występów w filmach i serialach. W Polsce najczęściej kojarzony bywa z rolą Hurricane’a, bohatera serialu Grom w raju.

Hulk Hogan's Main Event - słynny wrestler zaprasza do wspólnego treningu - ilustracja #1

Tym razem Hogan postanowił zaistnieć w branży gier wideo. Jesienią tego roku do dystrybucji trafi produkcja zatytułowana Hulk Hogan's Main Event, która umożliwi graczom trening pod okiem słynnego wrestlera. Interakcja ucznia z nauczycielem odbywać się będzie za pomocą Kinecta podłączonego do Xboksa 360.

„Posłuchajcie! Zaczynając tę grę, zrozumiecie, na czym polega prawdziwa hulkmania. Dzięki niej uwolnicie moc prawdziwego wrestlera ukrytą w każdym z was. Będziecie w stanie poruszać tłumy, niszcząc każdego przeciwnika, który stanie na waszej drodze” zapowiada sam Hulk Hogan.

Zabawę w Hulk Hogan's Main Event gracz rozpocznie od stworzenia własnego unikalnego zawodnika. Specjalnie zaprojektowany edytor umożliwi swobodny dobór twarzy, włosów, ciała, tatuaży, stroju, a nawet narodowości czy muzyki, która zabrzmi w czasie wychodzenia na ring. Tak przygotowanego wrestlera czeka trening, w czasie którego Hulk Hogan wyjaśni, co należy robić, aby porwać tłumy. Zademonstruje wiele ze swoich słynnych póz oraz ponad trzydzieści morderczych ciosów. Wszystko po to, aby wreszcie móc bez obaw stanąć na jednym dziewięciu ringów i zmierzyć się z innymi zawodnikami.

Kariera naszego wrestlera rozwijać będzie się stopniowo. Zaczniemy od zwykłej bójki na podwórku, a skończymy na podgrzewanych przez wiwatującą publiczność występach w świetle stadionowych reflektorów. Kluczem do zwycięstwa będzie umiejętne zastosowanie wszystkich wskazówek przekazywanych przez naszego mentora w czasie treningu. Oprócz tego do eksterminacji naszych przeciwników będziemy mogli używać przeróżnych przedmiotów, które akurat znajdą się pod ręką, na przykład metalowych krzeseł lub drabin.

Aż strach pomyśleć, jak będzie wyglądał pokój po zakończeniu gry.

Ostatnia aktualizacja: 2011-05-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.