Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2011, 13:11

autor: Elrond

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny

Na temat najnowszej odsłony przygód Agenta 47, czyli głównego bohatera serii Hitman, nadal nie wiemy praktycznie nic, a panowie z IO Interactive zdają się z premedytacją dawkować szczątkowe informacje, umiejętnie podgrzewając atmosferę wokół Hitman: Absolution. Każda wiadomość dotycząca gry jest więc na wagę złota - tym razem do sieci wyciekły 2 screeny.

Na temat najnowszej odsłony przygód Agenta 47, czyli głównego bohatera serii Hitman, nadal nie wiemy praktycznie nic, a panowie z IO Interactive zdają się z premedytacją dawkować szczątkowe informacje, umiejętnie podgrzewając atmosferę wokół Hitman: Absolution. Każda wiadomość dotycząca gry jest więc na wagę złota - tym razem do sieci wyciekły 2 screeny, które prawdopodobnie stanowią część pokazu gry na E3.

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #1

Twórcy Absolution zamierzają wplątać Agenta 47 w najbardziej niebezpieczny kontrakt, jaki do tej pory widzieliśmy w serii. Zdradzony przez tych, którym ufał, ścigany przez policję, nasz bohater znajdzie się w samym środku mrocznego spisku. Aby odnaleźć prawdę będzie musiał udać się w podróż do skorumpowanego, pełnego przestępstw świata – tyle mówi nam oficjalna notka prasowa wydawcy gry, Square Enix.

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #2

Hitman: Absolution powstaje na autorskim silniku Glacier 2, a jej premiera odbędzie się w przyszłym roku. Więcej informacji na temat gry pojawi się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podczas targów E3 – w środę zadebiutować ma jej pierwszy trailer, natomiast na dzisiaj IO Interactive przygotowało zamknięty pokaz gry dla wybranych mediów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Rozgrzeszenie