Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2011, 13:11

autor: Elrond

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny

Na temat najnowszej odsłony przygód Agenta 47, czyli głównego bohatera serii Hitman, nadal nie wiemy praktycznie nic, a panowie z IO Interactive zdają się z premedytacją dawkować szczątkowe informacje, umiejętnie podgrzewając atmosferę wokół Hitman: Absolution. Każda wiadomość dotycząca gry jest więc na wagę złota - tym razem do sieci wyciekły 2 screeny.

Na temat najnowszej odsłony przygód Agenta 47, czyli głównego bohatera serii Hitman, nadal nie wiemy praktycznie nic, a panowie z IO Interactive zdają się z premedytacją dawkować szczątkowe informacje, umiejętnie podgrzewając atmosferę wokół Hitman: Absolution. Każda wiadomość dotycząca gry jest więc na wagę złota - tym razem do sieci wyciekły 2 screeny, które prawdopodobnie stanowią część pokazu gry na E3.

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #1

Twórcy Absolution zamierzają wplątać Agenta 47 w najbardziej niebezpieczny kontrakt, jaki do tej pory widzieliśmy w serii. Zdradzony przez tych, którym ufał, ścigany przez policję, nasz bohater znajdzie się w samym środku mrocznego spisku. Aby odnaleźć prawdę będzie musiał udać się w podróż do skorumpowanego, pełnego przestępstw świata – tyle mówi nam oficjalna notka prasowa wydawcy gry, Square Enix.

Hitman: Absolution – wyciekły pierwsze screeny - ilustracja #2

Hitman: Absolution powstaje na autorskim silniku Glacier 2, a jej premiera odbędzie się w przyszłym roku. Więcej informacji na temat gry pojawi się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podczas targów E3 – w środę zadebiutować ma jej pierwszy trailer, natomiast na dzisiaj IO Interactive przygotowało zamknięty pokaz gry dla wybranych mediów.