Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 lutego 2018, 08:42

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 3-4 lutego

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. South Park: The Fractured But Whole, Assassin's Creed: The Ezio Collection i Warhammer 40,000: Dawn of War III.

W ten weekend najciekawsze oferty na pudełkowe wydania gier znajdziecie w sieci sklepów RTV Euro AGD, gdzie do 6 lutego trwa wyprzedaż „120 godzin totalnych okazji”. W miarę tanio możecie tam kupić m.in. strategię Warhammer 40,000: Dawn of War III oraz ciepło przyjęte RPG South Park: The Fractured But Whole. Natomiast w przypadku konsol niestety mamy złe wieści, gdyż naprawdę ciekawych ofert brak, zwłaszcza jeśli chodzi o PlayStation 4.

South Park: The Fractured But Whole w promocji w RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 3-4 lutego - wiadomość - 2018-02-02
South Park: The Fractured But Whole w promocji w RTV Euro AGD.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  • Doom na PC z UAC Pack (zawiera m.in. plakat) za około 24 zł + przesyłka w Game.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.