Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 lutego 2018, 09:01

autor: Czarny Wilk

Trailer filmu o Hanie Solo już za kilka dni?

Jeśli informacje opublikowane przez serwis sprzedający bilety okażą się prawdziwe, to już na początku przyszłego tygodnia zobaczymy pierwszy zwiastun filmu Solo: A Star Wars Story.

Po wielu perturbacjach i turbulencjach, lot Sokoła Millenium w końcu się ustabilizował i prace nad spin-offem Gwiezdnych wojen o Hanie Solo zaczęły zmierzać w odpowiednim kierunku. Przed dwoma tygodniami film doczekał się oficjalnego opisu fabuły, natomiast najnowsze plotki wskazują na to, że już za kilka dni obejrzymy pierwszy zwiastun Solo: A Star Wars Story.

Mimo że premiera filmu nastąpić ma już za kilka miesięcy, wciąż wiemy o nim niewiele. - Trailer filmu o Hanie Solo już za kilka dni? - wiadomość - 2018-02-02
Mimo że premiera filmu nastąpić ma już za kilka miesięcy, wciąż wiemy o nim niewiele.

Źródłem tych doniesień stał się serwis sprzedający bilety 1iota.com. W opisie biletu na nagranie odbywającego się za kilka dni show Good Morning America znajdowała się informacja o tym, że jedną z atrakcji programu będzie zwiastun filmu o Hanie Solo. Informacja ta została szybko zdjęta z sieci, ale jak udowodnił Trailer Track, w Internecie tego typu rzeczy łatwo nie giną - serwis przygotował dowód w postaci zrzutu ekranu, który możecie zobaczyć poniżej.

Trailer filmu o Hanie Solo już za kilka dni? - ilustracja #2

Jest to całkiem prawdopodobna data, gdyż emisja Good Morning America pokryje się z Super Bowlem – meczem o mistrzostwo ligi NFL, w trakcie którego tradycyjnie prezentowane są zwiastuny największych filmowych hitów. Oprócz Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii mówi się także o pokazach nowych materiałów z Mission Impossible: Fallout, Jurassic World: Fallen Kingdom czy nowym Cloverfieldzie. Super Bowl odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 00:30 – 04:45 naszego czasu.

Solo: A Star Wars Story ma zadebiutować w kinach 25 maja 2018 roku. Obraz wyreżyserowany został przez Rona Howarda (odpowiedzialnego za adaptacje książek Dana Browna Kod Da Vinci, Anioły i Demony, Inferno), który w czerwcu ubiegłego roku zastąpił na stanowisku Phila Lorda i Christophera Millera. W tytułowej roli występuje znany z Pięknych istot oraz Ave, Cezar! Alden Ehrenreich. Towarzyszą mu Donald Glover (Community, Atlanta) jako Lando, Emilia Clarke (Gra o Tron) oraz Woody Harrelson (serie Iluzja oraz Igrzyska śmierci, serial Detektyw).

  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna strona Disneya
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.