Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 grudnia 2017, 10:13

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na koniec roku

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – Gold Edition, Watch Dogs 2 czy Pro Evolution Soccer 2017 w zestawie z koszulką.

Nadszedł czas na ostatni w tym roku przegląd promocji na pudełkowe produkcje i konsole. Ciekawą ofertę przygotowano w sklepie Wirtus.pl, gdzie za niecałe 100 zł możecie kupić Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – Gold Edition, czyli wydanie zawierające „podstawkę” oraz przepustkę sezonową. W niezłej cenie nabędziecie też innego sandboksa od Ubisoftu – Watch Dogs 2. W przypadku konsol możecie skorzystać jeszcze z obowiązujących od jakiegoś czasu promocji, a także zerknąć do sklepu RTV Euro AGD, gdzie przygotowano kilka ciekawych zestawów.

Złota edycja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands za niecałe 100 zł na PlayStation 4. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na koniec roku - wiadomość - 2017-12-29
Złota edycja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands za niecałe 100 zł na PlayStation 4.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.