Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2017, 10:25

autor: Adrian Werner

Gods of Mars następnym dodatkiem do Destiny 2

Do sieci wyciekły pierwsze informacje odnośnie kolejnego DLC do Destiny 2. Rozszerzenie zatytułowane zostało Gods of Mars i zaoferuje m.in. dodatkowe lokacje i przygody oraz nową frakcję przeciwników.

Dodatek ukaże się w marcu przyszłego roku. - Gods of Mars następnym dodatkiem do Destiny 2 - wiadomość - 2017-12-29
Dodatek ukaże się w marcu przyszłego roku.
DESTINY 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bungie Software
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Wypuszczony trzy tygodnie temu dodatek Curse of Osiris do Destiny 2 spotkał się z chłodnym przyjęciem (nasz recenzent wystawił mu notę 5.0/10), głównie z powodu skromnej zawartości. Wielu fanów zdążyło już dokładnie ograć to DLC i wypatruje teraz kolejnego rozszerzenia. Dzięki błędowi zarządzających serwisem PlayStation Store poznaliśmy pierwsze konkrety na temat tej produkcji.

Profile dodatku pojawiły się w amerykańskiej i japońskiej wersji usługi. Szybko zostały usunięte, ale mleko już się rozlało. Dzięki temu wiemy, że kolejne DLC zostanie zatytułowane Gods of Mars i ukaże się w marcu przyszłego roku.

W Destiny 2: Gods of Mars udamy się na tytułową Czerwoną Planetę. Większość akcji osadzona będzie w marsjańskiej dolinie, wypełnionej nowymi misjami, przygodami i przeciwnikami. Fabuła ma obracać się wokół przebudzenia sztucznej inteligencji znanej jako Charlemagne, zaprojektowanej z myślą o zadaniach wojennych w trakcie tzw. Złotego Wieku ludzkości. To SI uwięzi Rasputina i zadaniem graczy będzie jego oswobodzenie. W realizacji tego celu pomoże nam Ana Bray, którą do tej pory uważano za zmarłą.

Poza nowymi lokacjami i przygodami DLC zaoferuje również dodatkowe uzbrojenie, pancerze i ekwipunek. Pojawią się także niedostępne wcześniej aktywności kooperacyjne oraz areny PvP. Ponadto w Gods of Mars przyjdzie nam zmierzyć się z nową wrogą frakcją w postaci mechanicznych sług SI, w skład której wejdą zarówno zwykli przeciwnicy, jak i kilku bossów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Destiny 2 – diablo dobra strzelanka