Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 września 2018, 17:45

autor: Maiman

GOG.com przecenia ponad 500 gier w ramach wyprzedaży "Witaj szkoło!"

Cyfrowa platforma GOG.com świętuje początek roku szkolnego sporą wyprzedażą. Ponad 500 tytułów przeceniono nawet o 90%. Żeby nieco podgrzać atmosferę, pojawiły się również trwające określony czas oferty błyskawiczne.

Uśmiech na myśl o powrocie do szkoły? Z GOG-iem to możliwe. Growa platforma wystartowała właśnie z wyprzedażą „Witaj szkoło!”, w ramach której przeceniono ponad 500 tytułów, wiele z nich o nawet 90%. Mowa m.in. o Wiedźminie 3 w Edycji Gry Roku za 60 złotych, Shadowrun Hong Kong: Extended Edition za nieco ponad 17 złotych czy Pillars of Eternity: Hero Edition za niecałe 57 złotych. Listę ciekawszych przecenionych produkcji zamieszczamy niżej.

Dodatkowo warto pamiętać, że część tańszych gier złapiecie tylko w ramach „błyskawicznych okazji”, czyli przecen tymczasowych pojawiających się co godzinę. Najpopularniejsze z nich powrócą zapewne wraz z ostatnim dniem wyprzedaży – 10 września. Warto jednak regularnie odświeżać stronę GOG.com, żeby nie przegapić najciekawszych ofert.

Dzięki GOG-owi w szkole dalej będziecie myśleli tylko o grach. - GOG.com przecenia ponad 500 gier w ramach wyprzedaży "Witaj szkoło!"  - wiadomość - 2018-09-03
Dzięki GOG-owi w szkole dalej będziecie myśleli tylko o grach.

Wybrane przecenione tytuły

Zaoszczędzone pieniądze możecie albo przeznaczyć na kieszonkowe, albo za około 8 tygodni oddać je Gabe’owi Newellowi. Wówczas, pod koniec października, zwyczajowo startuje Steam Halloween Sale.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.