Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 września 2018, 17:45

autor: Maiman

GOG.com przecenia ponad 500 gier w ramach wyprzedaży "Witaj szkoło!"

Cyfrowa platforma GOG.com świętuje początek roku szkolnego sporą wyprzedażą. Ponad 500 tytułów przeceniono nawet o 90%. Żeby nieco podgrzać atmosferę, pojawiły się również trwające określony czas oferty błyskawiczne.

Uśmiech na myśl o powrocie do szkoły? Z GOG-iem to możliwe. Growa platforma wystartowała właśnie z wyprzedażą „Witaj szkoło!”, w ramach której przeceniono ponad 500 tytułów, wiele z nich o nawet 90%. Mowa m.in. o Wiedźminie 3 w Edycji Gry Roku za 60 złotych, Shadowrun Hong Kong: Extended Edition za nieco ponad 17 złotych czy Pillars of Eternity: Hero Edition za niecałe 57 złotych. Listę ciekawszych przecenionych produkcji zamieszczamy niżej.

Dodatkowo warto pamiętać, że część tańszych gier złapiecie tylko w ramach „błyskawicznych okazji”, czyli przecen tymczasowych pojawiających się co godzinę. Najpopularniejsze z nich powrócą zapewne wraz z ostatnim dniem wyprzedaży – 10 września. Warto jednak regularnie odświeżać stronę GOG.com, żeby nie przegapić najciekawszych ofert.

Dzięki GOG-owi w szkole dalej będziecie myśleli tylko o grach. - GOG.com przecenia ponad 500 gier w ramach wyprzedaży "Witaj szkoło!"  - wiadomość - 2018-09-03
Dzięki GOG-owi w szkole dalej będziecie myśleli tylko o grach.

Wybrane przecenione tytuły

Zaoszczędzone pieniądze możecie albo przeznaczyć na kieszonkowe, albo za około 8 tygodni oddać je Gabe’owi Newellowi. Wówczas, pod koniec października, zwyczajowo startuje Steam Halloween Sale.