Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2011, 11:02

autor: Sarge

Główny wątek w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a przynajmniej na 10 godzin

Wygląda na to, że ukończenie głównego wątku fabularnego w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a zajmie przynajmniej 10 godzin. Tak wynika z recenzji opublikowanej w najnowszym numerze hiszpańskiej edycji Official PlayStation Magazine.

W najnowszym numerze hiszpańskiej edycji Official PlayStation Magazine pojawiła się recenzja gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Możemy w niej wyczytać, że na ukończenie głównego wątku fabularnego będziemy musieli poświęcić przynajmniej 10 godzin.

Recenzent napisał, że zaliczenie całej kampanii dla jednego gracza zajęło mu ok. 10-12 godzin. Oczywiście liczba będzie się różnić w zależności od umiejętności gracza, ale daje to ogólny obraz tego, czego możemy się spodziewać. Podobnej ilości czasu potrzebowaliśmy na przejście gry Uncharted 2: Among Thieves – jest więc godne pochwały, że twórcy nie zeszli poniżej pewnego poziomu.

Główny wątek w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a przynajmniej na 10 godzin - ilustracja #1

Najnowsza produkcja studia Naughty Dog otrzymała w magazynie niezwykle wysoką ocenę – 9,8 w skali dziesięciostopniowej. Wychwalona została historia oraz bohaterowie, usprawnienia w walce i rozgrywce, a także znacznie rozszerzony tryb multiplayer, zapewniający wiele dodatkowych godzin zabawy. Fanów gier przygodowych ucieszy informacja, że w trzeciej odsłonie przygód Nathana Drake’a znajdziemy więcej łamigłówek.

Jak można było się spodziewać, samych pochwał doczekała się oprawa graficzna tego tytułu. Recenzent przyznał, że jest doskonała we wszystkich aspektach, ale szczególnie zwrócił uwagę na oświetlenie, fizykę i animację. W tekście użyto nawet stwierdzenia, że trudno będzie jakiemukolwiek deweloperowi wycisnąć więcej mocy z PlayStation 3.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a ukaże się na europejskim rynku 1 listopada wyłącznie na PlayStation 3. Grę w pełnej polskiej wersji językowej wyda w naszym kraju firma Sony Computer Entertainment Polska. Kilka dni temu tytuł uzyskał „złoty” status – oznacza to, że produkcja została zakończona i nic nie powinno przeszkodzić w planowanej premierze.