Counter-Strike: Global Offensive – pojawił się godzinny film z rozgrywki

Macie godzinę wolnego czasu i interesujecie się sieciowymi strzelankami? Jeśli tak, możecie obejrzeć długą prezentację gry Counter-Strike: Global Offensive. Film został nakręcony na imprezie Intel Extreme Masters Global Challenge i prezentuje starcie graczy amerykańskich z europejskimi.

Szymon Liebert

Pojawił się nowy materiał z Counter-Strike: Global Offensive, czyli najnowszej gry firmy Valve. Ponad godzinny film z rozgrywki pochodzi z imprezy esportowej Intel Extreme Masters Global Challenge. Tak długi pokaz powinien rozwiać wątpliwości wszystkich fanów kultowej strzelanki sieciowej, która powraca w odświeżonej i poprawionej wersji.

W poniższym filmie znajdziecie około godziny rozgrywki z komentarzem. Weterani poprzednich edycji Counter-Strike’a mogą sprawdzić, czy nowa produkcja pozostaje wierna oryginałowi. Nowi gracze mają okazję przekonać się jak grają zawodowcy i czego spodziewać się po tej popularnej, ale jednak specyficznej produkcji.

Zawody Intel Extreme Masters Global Challenge odbyły się kilka dni temu, więc materiał jest całkiem świeży. W Counter-Strike: Global Offensive twórcy czerpią garściami z poprzednich wersji gry, ale też wprowadzają do rozgrywki kilka nowych elementów. Czy firma Valve odniesie kolejny sukces? Przekonamy się w przyszłym roku.

Counter-Strike: Global Offensive zostanie wydany na pecetach i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3). Jednym z nowych trybów rozgrywki będzie Arsenal, oparty na popularnej modyfikacji. Wkrótce możemy spodziewać się bety gry dostępnej dla szerszego grona odbiorców.

  1. Arsenal - nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive
  2. Kolejny wysyp informacji o Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 21 sierpnia 2012

Informacje o Grze
7.9

GRYOnline

6.7

Gracze

8.6

Steam

8.2

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2011-10-20
20:49

BOLOYOO Generał

BOLOYOO

Ulubioną bronią konsolowców będzie zapewne auto kampa ;)

Komentarz: BOLOYOO
2011-10-20
22:12

tybet2 Generał

W 1.6 autokampa terro wymiata:-D

A jak n00by na mixach się wqrzają, jak się kupuję tę broń:)

Komentarz: tybet2
2011-10-20
23:16

Nolifer Legend

Nolifer

Trochę zmieniona grafika i taka różnica jest między Source i GO , a co do całej imprezy , bardzo fajna , oglądałem zawody w LOLA z niej

Komentarz: Nolifer
2011-10-22
19:09

Bieniu05 Generał

Bieniu05

Wygląda jak source nie podoba mi się raczej się to nie sprzeda.

Komentarz: Bieniu05
2011-10-26
21:36

zanonimizowany775544 Generał

Podobne jak Cs,ale jeszcze się wstrzymam

Komentarz: zanonimizowany775544

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl