Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2018, 11:05

autor: AlexB

For Honor - darmowe testy dodatku Marching Fire w przyszłym tygodniu

Firma Ubisoft zapowiedziała bezpłatne testy dodatku Marching Fire do gry For Honor. W ich ramach od 6 września każdy będzie mógł sprawdzić zarówno nową zawartość tytułu, jak i samą grę, jeśli do tej pory nie miał ku temu okazji.

W ubiegłym tygodniu firma Ubisoft podzieliła się mnóstwem szczegółów na temat zapowiedzianego w czerwcu dużego dodatku Marching Fire do gry For Honor. Osoby nim zainteresowane nie będą jednak musiały ograniczać się wyłącznie do czytania na jego temat i oglądania zwiastunów. 6 września o godzinie 14:00 czasu polskiego na Steamie i Uplayu wystartują otwarte testy rozszerzenia (via Blue's News). Potrwają one do poniedziałku 10 września, równo do 23:00. Tytuł będzie można wstępnie pobierać na platformie firmy Ubisoft od 4 września. Niestety, najwyraźniej taka opcja nie będzie dostępna na Steamie.

Wojownicy Wu Lin wkraczają do akcji. - For Honor - darmowe testy dodatku Marching Fire w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2018-08-31
Wojownicy Wu Lin wkraczają do akcji.

Warto pamiętać, że otwarte testy For Honor: Marching Fire będą dostępne dla każdego chętnego, niezależnie od tego, czy posiada tytuł, czy nie. Jeśli zatem ktoś nie sprawdził tej nastawionej na zabawę sieciową gry akcji z wojownikami korzystającymi z broni białej w roli głównej, będzie miał ku temu kolejną sposobność.

Wygląda na to, że testy dodatku Marching Fire ominą konsole. - For Honor - darmowe testy dodatku Marching Fire w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2018-08-31
Wygląda na to, że testy dodatku Marching Fire ominą konsole.

W trakcie otwartych testów gracze będą mogli wcielić się w 22 wojowników, w tym czterech z nowej frakcji Wu Lin (Chińczyków), i stanąć do walki w różnych trybach, w tym dwóch dotąd niespotykanych. W pierwszym, nazwanym Breach, gracze zostaną podzieleni na dwie czteroosobowe drużyny – atakujących, którzy będą musieli szturmować zamek, oraz obrońców z zadaniem zatrzymania oblężenia. Zwycięstwo ma zależeć od dobrego zgrania ekipy oraz odpowiedniej taktyki. Na potrzeby trybu Breach przygotowano trzy mapy - Walled City, Hallowed Bastion oraz Kazan Castle. Każdą z nich będzie można sprawdzić w walkach PvP, PvE oraz spersonalizowanych meczach.

Drugi z nowych modeli zabawy, Arcade, pozwoli na wzięcie udziału w pojedynkę lub w ramach trybu współpracy w losowo generowanych scenariuszach o wybranym przez nas poziomie trudności, od którego zależą między innymi buffy i debuffy nakładane zarówno na naszą postać, jak i przeciwników. Pokonując kolejne wyzwania w tym trybie otrzymamy cenne nagrody i rozwiniemy sterowanego przez nas bohatera, by później wystawić go do walk PvP.

Ponadto dzięki bezpłatnym beta-testom For Honor: Marching Fire gracze będą mogli sprawdzić nowy system perków i dialogów, ulepszenia graficzne, poprawiony interfejs użytkownika i wiele więcej.

Rozszerzenie Marching Fire zadebiutuje 16 października. Zainteresowani już mogą składać zamówienia przedpremierowe (na platformie Uplay DLC kosztuje 119 złotych). Jeśli się na to zdecydują, otrzymają dostęp do trybu Arcade oraz możliwość bezpłatnego odblokowania wszystkich czterech wojowników Wu Lin dwa tygodnie przed pozostałymi graczami. Ci będą mogli bez problemu zdobyć nowych bohaterów za walutę zdobywaną podczas zabawy. Warto też pamiętać, że 4 września pojawi się opcja zakupu For Honor: Marching Fire Edition, czyli pakietu zawierającego podstawową grę i dodatek.

Dodatek Marching Fire wprowadzi między innymi krwawe oblężenia w trybie Breach. - For Honor - darmowe testy dodatku Marching Fire w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2018-08-31
Dodatek Marching Fire wprowadzi między innymi krwawe oblężenia w trybie Breach.

For Honor miało swoje wzloty i upadki. Tytuł został całkiem nieźle przyjęty przez media branżowe, lecz z czasem, z powodu między innymi licznych błędów i problemów z balansem, gracze zaczęli się od niego odwracać. Mimo to jednak twórcy nie porzucili tytułu, czego owocem jest chociażby nadchodzące rozszerzenie. Niedawno baza osób bawiących się w For Honor została powiększona – wszystko dzięki akcji, podczas której produkcja była rozdawana za darmo na platformie Steam.

  1. Oficjalna strona internetowa gry For Honor
  2. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej
  3. For Honor – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.