Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 20:58

autor: Vergil

For Honor na PC do zdobycia za darmo; dodatek Marching Fire wprowadzi tryb Arcade

Firma Ubisoft po raz kolejny udostępni za darmo grę For Honor – tym razem na platformie Steam. Poza tym francuski wydawca podzielił się konkretami na temat trybu Arcade Mode, który trafi do rozszerzenia zatytułowanego Marching Fire.

16 października For Honor otrzyma rozszerzenie zatytułowane Marching Fire, które wyceniono na 29,99 euro (w przeliczeniu około 129 złotych). Nim jednak add-on ujrzy światło dzienne, produkcję ponownie będzie można otrzymać za darmo. W dniach od 22 do 27 sierpnia każdy użytkownik Steama będzie mógł dodać do biblioteki For Honor Starter Edition, czyli specjalną wersję gry, zawierającą tryb fabularny i wszystkie warianty rozgrywki wieloosobowej, każdą mapę oraz sześć z dwunastu grywalnych postaci. Warto przy tym wspomnieć, że omawiana pozycja znalazła się również w sierpniowej ramówce Games with Gold, którą opuści 15 września.

W Marching Fire do For Honor trafią herosi reprezentujący frakcję Wu Lin. - For Honor na PC do zdobycia za darmo; dodatek Marching Fire wprowadzi tryb Arcade - wiadomość - 2018-08-22
W Marching Fire do For Honor trafią herosi reprezentujący frakcję Wu Lin.

Arcade Mode

Rozszerzenie Marching Fire wprowadzi zupełnie nowy tryb gry, zwany Arcade Mode. Mowa o generowanych losowo scenariuszach o zróżnicowanym poziomie trudności, które rozegramy w pojedynkę lub w ramach trybu współpracy. Przechodząc je, zdobędziemy cenne nagrody i rozwiniemy prowadzonego do boju bohatera, by następnie wystawić go do starć w trybie PvP. Choć najlepszym rozwiązaniem będzie wybór poziomu trudności adekwatnego do jakości naszego uzbrojenia, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by porwać się z motyką na słońce i z podstawową bronią rozpocząć zmagania na najwyższym, Legendarnym poziomie trudności.

W Arcade Mode pierwsze skrzypce odegrają modyfikatory, czyli buffy i debuffy, które będą nakładane tak na naszą postać, jak i na przeciwników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Warto zauważyć, że ich proporcje będą zależeć od wybranego poziomu trudności. Przykładowo, podczas gdy na Pospolitym będziemy mogli liczyć na możliwość regeneracji zdrowia protagonisty, na Legendarnym wyprowadzane przez nas ataki będą kosztować więcej punktów staminy, a oponenci będą nam zadawać obrażenia od ognia.

W trybie arcade buffy i debuffy będą nakładane nie tylko na naszą postać, lecz także na przeciwników. - For Honor na PC do zdobycia za darmo; dodatek Marching Fire wprowadzi tryb Arcade - wiadomość - 2018-08-22
W trybie arcade buffy i debuffy będą nakładane nie tylko na naszą postać, lecz także na przeciwników.

Gracze, którzy złożą preorder na For Honor Marching Fire, mogą już teraz sprawdzić wyżej wymienione atrakcje, a także odblokować bohaterów reprezentujących nową frakcję, czyli Wu Lin. Dodatkowo zamówienie rozszerzenia przed premierą zaowocuje zdobyciem paczki Wu Lin, czyli elitarnych strojów dla każdego nowego herosa. Ponadto dodatek będzie można nabyć w pakiecie z podstawową wersją gry, zatytułowanym For Honor: Marching Fire Edition, którego przedsprzedaż rozpocznie się 4 września. Nowych herosów będzie można zdobyć również bez konieczności sięgania do portfela (dwa tygodnie po premierze add-onu twórcy oddadzą nam możliwość odblokowania ich wszystkich w zamian za sześćdziesiąt tysięcy sztuk stali pełniącej w For Honor rolę waluty); wprowadzone w tym rozszerzeniu poprawki (graficzne oraz interfejsu, a także nowy system dialogowy) i tryb Breach również zostaną udostępnione za darmo.

  1. For Honor – oficjalna strona internetowa
  2. For Honor – poradnik do gry
  3. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej