Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2018, 08:38

autor: Aquma

Biomutant dopiero w 2019 roku; zobacz gameplay z gamescomu

Firma THQ Nordic zaprezentowała w trakcie trwających w Kolonii targów gamescom 2018 kolejny, obszerny gameplay ze swojego RPG-a akcji z otwartym światem Biomutant. Przy okazji wydawca poinformował o przesunięciu daty premiery na lato 2019 roku.

Biomutant na kolejnym gameplayu. - Biomutant – zobacz obszerny gameplay z gamescomu - wiadomość - 2018-08-22
Biomutant na kolejnym gameplayu.

W czasie trwających targów gamescom 2018, firma THQ Nordic zaprezentowała obszerny, przeszło dwudziestosiedmiominutowy gameplay z nadchodzącego postapokaliptycznego RPG-a akcji z otwartym światem Biomutant, nad którym pracuje wykupione w zeszłym roku przez wydawcę studio Experiment 101 (tworzą je ludzie, którzy w przeszłości pracowali m.in. nad Mad Maxem oraz serią Just Cause).

Na materiale widzimy m.in. sporo zapierających dech w piersi pejzaży, kilku zabawnie zaprojektowanych bohaterów, ekran tworzenia postaci (możemy na nim zaobserwować całkiem sporą liczbę statystyk, wpływających zarówno na możliwości, jak i wygląd kreowanego przez nas stworzenia) oraz widowiskowy system walki, charakteryzujący się dużym tempem oraz kilkoma interesującymi pomysłami (POW!). Całość prezentuje się ciekawie – szczególną uwagę przykuwa nietypowa atmosfera, budząca skojarzenia z komiksami i filmami animowanymi.

Biomutant został zapowiedziany niemal dokładnie rok temu. Gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery PC, a jej premiera odbędzie się latem 2019 roku (pierwotnie była planowana na 2018 r., jednak została przesunięta).

  1. 10 najlepszych gier targów gamescom 2017 – wybór redakcji
  2. THQ Nordic – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Biomutant

Biomutant