Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 23:34

For Honor za darmo na PC; w październiku otrzymamy nową frakcję

W ponad półtora roku od premiery For Honor otrzyma największą aktualizację w swojej historii, która doda nowy tryb gry oraz frakcję Chińczyków. Ubisoft ogłosił też, że do 18 czerwca gra w wydaniu Starter Edition jest dostępna do pobrania za darmo na PC.

Chińczycy to pierwsza nowa frakcja, jaka dołączy do For Honor. Nieźle, jak na grę, która wyszła na początku ubiegłego roku. - For Honor za darmo na PC; w październiku otrzymamy nową frakcję - wiadomość - 2018-06-13
Chińczycy to pierwsza nowa frakcja, jaka dołączy do For Honor. Nieźle, jak na grę, która wyszła na początku ubiegłego roku.

Jeśli sądziliście, że For Honor po zebraniu mieszanych ocen tuż po ubiegłorocznej premierze zakończy żywot w krótkim czasie, byliście w błędzie. Podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 francuska firma zapowiedziała, co czeka grę w najbliższych miesiącach. Najważniejszą informacją dla graczy na PC będzie z pewnością fakt, że od dziś do 18 czerwca tytuł jest dostępny do pobrania za darmo za pośrednictwem platformy uPlay. Jest to niestety tzw. Starter’s Edition, a więc wersja okrojona z niektórych opcji (m.in. personalizacji wojowników), ale tak czy siak – to dobra okazja, by niezdecydowani przetestowali tę produkcję. Warto przy tym uściślić, że jeśli przypiszecie For Honor do Waszego konta bezpłatnie przez najbliższy tydzień, gra zostanie w Waszej bibliotece na stałe.

Następną ważną nowiną jest zapowiedziany na 16 października Marching Fire – największa aktualizacja w historii For Honor, ujawniona z nie jednym, a dwoma poświęconymi sobie zwiastunami. Doda ona przede wszystkim całkowicie nową frakcję Chińczyków, którzy dołączą do dotychczasowych rycerzy, samurajów oraz wikingów. Wraz z nią otrzymamy czterech wojowników o zróżnicowanych umiejętnościach oraz indywidualnych historiach – twórcy starają się bowiem nadać poszczególnym jednostkom własną osobowość. Ale to nie jedyny powiew świeżości. Do gry trafi też nieujawniona jeszcze zawartość dla pojedynczego gracza oraz przeznaczona do zabawy w kooperacji, poprawki graficzne, a także tryb szturmu, w którym gracze będą się starali zdobyć lub obronić swoją twierdzę.

  1. Oglądaj z nami konferencję Ubisoftu na targach E3 2018
  2. Oficjalna strona internetowa gry For Honor