Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 23:25

Data premiery Mario + Rabbids Kingdom Battle: Donkey Kong Adventure

Ubisoft nie zakończył bliskiej współpracy z firmą Nintendo. Podczas konferencji towarzyszącej targom E3 deweloper zaprezentował duży dodatek do ubiegłorocznego taktycznego Mario + Rabbids: Kingdom Battle, który sprowadzi do świata gry postacie znane z serii Donkey Kong.

Na tegorocznej konferencji Ubisoftu nie zabrakło szalonych królików, które stały się maskotkami studia. Tym razem pojawią się one w pierwszym rozszerzeniu, które stworzone zostało z myślą o wydanej w sierpniu ubiegłego roku strategiczno-taktycznej grze Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Dodatek wprowadzi do świata tytułu zupełnie nową kampanię, inspirowaną cyklem platformówek Donkey Kong. której ukończenie zajmie nam około 10 godzin. Gracze będą musieli przejść wiele nowych poziomów, osadzonych w czterech zróżnicowanych światach. Bohaterowie, w tym dwie nowe postacie - Donkey Kong oraz Rabbid Cranky, posługiwać będą się wieloma wcześniej niewidzianymi broniami i wykorzystywać nowe umiejętności.

Mario + Rabbids Kingdom Battle: Donkey Kong Adventure ukaże się na konsoli Nintendo Switch 26 czerwca tego roku. W tym samym dniu w sklepach pojawi się też złota edycja tytułu, zawierająca całą zawartość dodatkową i wszystkie dotychczasowe poprawki i aktualizacje.