Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 sierpnia 2019, 18:32

For Honor ponownie za darmo w Uplay

Jeśli na początku tego miesiąca przegapiliście ofertę na darmową kopię For Honor w Epic Games Store, to jeszcze nic straconego. Do 28 sierpnia możecie otrzymać bezpłatnie tę sieciową grę akcji za pośrednictwem platformy Uplay.

For Honor dostępny jest za darmo czwarty raz od momentu premiery w 2017 roku. - For Honor ponownie za darmo w Uplay - wiadomość - 2019-08-22
For Honor dostępny jest za darmo czwarty raz od momentu premiery w 2017 roku.

For Honor za darmo, drugi raz w tym miesiącu. Po Epic Games Store przyszła kolej na Uplay. Za jego pośrednictwem można bezpłatnie otrzymać kopię produkcji. Promocja potrwa do 28 sierpnia. Jeśli więc przegapiliście poprzednią okazję, to teraz macie drugą szansę.

For Honor to trzecioosobowa gra akcji, w której silny nacisk położony jest na aspekt sieciowy. Wydana została 14 lutego 2017 roku ma komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Akcja toczy się w pseudośredniowiecznym świecie, w którym o dominację walczą cztery frakcje – Rycerze, Wikingowie, Samurajowie i Wu-Lin. Ostatnia z nich została dodana w tamtym roku jako część rozszerzenia Marching Fire. Należy pamiętać także, że produkcja jest stale rozwijana przez twórców.