Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 21:18

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 - gameplay z targów gamescom 2019

Serwis IGN opublikował blisko półgodzinny zapis rozgrywki z dema Vampire The Masquerade - Bloodlines 2, które zostało udostępnione dziennikarzom na trwających targach gamescom 2019. Produkcja powinna ukazać się na początku przyszłego roku.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to jedna z bardziej oczekiwanych produkcji, które w przyszłym roku trafią do graczy na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Podczas trwających w tym tygodniu targów gamescom 2019 w Kolonii, przedstawiciele serwisu IGN otrzymali ponowną okazję zagrania w demo tytułu, czego efektem jest opublikowany właśnie trwający blisko pół godziny zapis z rozgrywki.

Fani, którzy z wypiekami czekają na nowe materiały z dzieła Hardsuit Labs, mogą jednak poczuć się zawiedzeni. Wycinek gry udostępniony dziennikarzom, pochodzący z jej wczesnej wersji pre-alpha, jest praktycznie identyczny, jak ten, który został pokazany podczas czerwcowych targów E3. Opublikowany przez IGN film jest jednak dłuższy o dziesięć minut od czerwcowego gameplayu i pozwala przyjrzeć się lepiej odwiedzanym przez gracza lokacjom, a także poznać reakcje postaci na nieco inne decyzje dialogowe.

Fragment rozgrywki prezentuje jedną z misji z gry. Jesteśmy proszeni o odnalezienie „cienkokrwistego” o imieniu Slugg. Zadanie to stanowi pretekst do zaprezentowania elementów, które są filarami zabawy w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 – eksplorację skąpanych w mroku ulic i podziemi Seattle, walkę za pomocą broni oraz potężnych wampirzych umiejętności, zwanych Dyscyplinami, a także rozmowy, podczas których również możemy korzystać z różnych zdolności.

Fani Świata Mroku i pierwszego Vampire: The Masquerade - Bloodlines czekali na grę od kilkunastu lat. - Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 - gameplay z targów gamescom 2019 - wiadomość - 2019-08-22
Fani Świata Mroku i pierwszego Vampire: The Masquerade - Bloodlines czekali na grę od kilkunastu lat.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w pierwszym kwartale 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Nie wiemy również, czy tytuł otrzyma polską wersję językową, choć jest na to spora szansa.

  1. Oficjalna strona gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2