Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2019, 10:00

autor: AlexB

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 - rozszerzony gameplay z E3 2019

Serwis IGN opublikował ponad osiemnastominutowy gameplay z zaprezentowanego podczas tegorocznych targów E3 dema Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w pierwszym kwartale przyszłego roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Podczas konferencji PC Gaming Show, która odbyła się przedwczoraj, mogliśmy poznać nieco nowych szczegółów na temat Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 i zobaczyć kolejne materiały filmowe z gry. Niestety, sporo osób było nieco zawiedzionych, że nie pojawił się jakiś dłuższy gameplay. To się na szczęście zmieniło wraz z początkiem właściwej części E3 2019. Serwis IGN otrzymał dostęp do przygotowanego na potrzeby targów dema kontynuacji kultowego wampirzego RPG-a z 2004 roku i zaprezentował ponad osiemnastominutowy gameplay. Oto on:

Powyższy fragment rozgrywki prezentuje jedną z misji z gry. Musimy odnaleźć „cienkokrwistego” o imieniu Slugg. Zadanie to stanowi pretekst do zaprezentowania elementów, które w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będą stanowiły filary zabawy – eksplorację skąpanych w mroku ulic i podziemi Seattle, walkę za pomocą broni oraz potężnych wampirzych umiejętności, zwanych Dyscyplinami, a także rozmowy, podczas których również możemy korzystać z różnych zdolności. Uwaga! Pamiętajcie, że zaprezentowany gameplay pochodzi z wersji pre-alpha, zatem sporo rzeczy może się jeszcze zmienić.

Oglądając przytoczony materiał filmowy nieco odetchnąć mogą ci, którzy obawiali się, że studio Hardsuit Labs zbytnio odejdzie od tego, co zaprezentowała nam Troika niemal piętnaście lat temu. Zgodnie z obietnicami, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wydaje się bardzo zbliżone do oryginału, uzupełnionego o szereg nowości mających w zamyśle umilić zabawę. Pozostawiono nawet możliwość tańca w klubie, który dla fanów produkcji z 2004 roku stał się memem.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nabiera kształtu. - Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 - rozszerzony gameplay z E3 2019 - wiadomość - 2019-06-12
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nabiera kształtu.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w pierwszym kwartale 2020 roku. Dokładna data nie jest na razie znana. Nie wiemy również, czy tytuł otrzyma polską wersję językową, choć jest na to spora szansa.

  1. Oficjalna strona gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2