Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2017, 08:36

autor: Góral

Przegląd recenzji For Honor - jedna z ciekawszych multiplayerowych gier

Część serwisów wystawiła już finalne oceny najnowszej produkcji Ubisoftu - For Honor. Choć tytuł ma pewne wady, to w ogólnym rozrachunku jest bardzo udaną produkcją - jedną z ciekawszych, jeżeli chodzi o zabawę w multiplayerze.

Przed kilkoma dniami odbyła się oficjalna premiera gry For Honor. Dziennikarze potrzebowali jednak więcej czasu na przetestowanie produkcji, więc dopiero dziś sprawdzamy, jak wypadł najnowszy tytuł Ubisoftu. Warto jeszcze zaznaczyć, że część dużych serwisów jeszcze wstrzymała się z publikacją finalnego tekstu, ograniczając się tylko do pierwszych wrażeń (np. Destructoid czy GameSpot). Również i u nas nie znajdziecie stosownego tekstu, ale i tak jest już co poczytać.

For Honor z pewnością nie zostanie grą wybitną, ale większość recenzentów wystawia jej oceny rzędu 8/10, więc mamy do czynienia z bardzo dobrym tytułem. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście walka. Stworzony przez deweloperów system jest brutalny, głęboki, bardzo dobrze zbalansowany i przede wszystkim satysfakcjonujący. Choć tytuł nastawiony jest głównie na zabawę w multiplayerze, to i kampania fabularna potrafi zapewnić około dziesięciu godzin niezłej zabawy. Do tego jest to naprawdę ładna gra, więc wszystko byłoby OK, gdyby nie…

…problemy sieciowe. Wspomniałem przed chwilą, że to gra nastawiona na zabawę w multi, ale część recenzentów narzeka m.in. na problemy z matchmakingiem. Niemniej, jeżeli wszystko działa w porządku, to jest lepiej niż dobrze. Obecnie gra nie oferuje też zbyt wielu trybów, a niektóre mechanizmy są słabo wytłumaczone. Mimo wszystko, w ogólnym rozrachunku jest to jedna ciekawszych multiplayerowych produkcji dostępnych obecnie na rynku.

Wybrane recenzje For Honor:

Przegląd recenzji For Honor - jedna z ciekawszych multiplayerowych gier - ilustracja #2