Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2010, 15:00

autor: Jiker

Fable III, NFS: Hot Pursuit i FIFA 11 na Xbox Fun Day 2010 - wygraj ostatnie zaproszenia!

Do rozpoczęcia zlotu Xbox Fun Day 2010 pozostał nieco ponad miesiąc. Impreza organizowana z myślą o fanach marki Xbox 360 prezentuje się coraz ciekawiej, na co spory wpływ ma ujawnianie kolejnych atrakcji. Po turniejach, o których informowaliśmy przed dwoma tygodniami, przyszedł czas na publikację poświęconą przedpremierowym pokazom gier. Ponadto przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs.

Do rozpoczęcia zlotu Xbox Fun Day 2010 pozostał nieco ponad miesiąc (zjazd odbędzie się w miejscowości Podlesice/Kroczyce położonej w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w dniach 27-29 sierpnia). Impreza organizowana z myślą o fanach marki Xbox 360 prezentuje się coraz ciekawiej, na co spory wpływ ma ujawnianie kolejnych atrakcji. Po turniejach, o których informowaliśmy przed dwoma tygodniami, przyszedł czas na publikację poświęconą przedpremierowym pokazom gier. Ponadto przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest ostatnich 50 zaproszeń na imprezę Microsoftu.

Fable III, NFS: Hot Pursuit i FIFA 11 na Xbox Fun Day 2010 - wygraj ostatnie zaproszenia! - ilustracja #1

Pod względem liczby gier, których przedpremierowe wersje zostaną udostępnione uczestnikom Xbox Fun Day 2010, tegoroczny zlot zapowiada się rekordowo – jeszcze nigdy w historii imprezy nie odbyło się tyle pokazów niewydanych jeszcze gier. Warto przy tym odnotować, że prezentowana poniżej lista nie jest zamknięta, w związku z czym dosłownie w każdej chwili może zostać poszerzona o kolejne tytuły:

Więcej informacji na temat Xbox Fun Day 2010 znajdziecie na łamach oficjalnej strony internetowej zlotu (także konkursowych). Polecamy w szczególności odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które wyjaśniają wiele kwestii, nie tylko organizacyjnych.

Konkurs

Pora na ostatnią edycję naszego konkursu, w którym do wygrania jest aż 50 zaproszeń na Xbox Fun Day 2010. Tym razem wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy krótkie pytania, wysyłając odpowiedzi na adres verminus [małpa] gry-online.pl z tematem Konkurs Fun Day 2010. E-maile z innym tematem nie będą brane pod uwagę w losowaniu! W mailu proszę podać swoją ksywkę, z której korzystacie w serwisie gry-online.pl.

I. W jakiej miejscowości odbyła się impreza Xbox Fun Day 2009:

a) Czechowice-Dziedzice

b) Giżycko-Wilkasy

c) Niedzica

II. Jednym z gadżetów rozdawanych na Xbox Fun Day 2008 każdemu uczestnikowi zlotu był:

a) pendrive z logiem Xboksa w formie opaski na rękę

b) kubek z logiem Xboksa

c) figurka z gry Gears of War

III. Jakiej pojemności twardy dysk ma nowy model konsoli Xbox zaprezentowany podczas targów E3 2010?:

a) 150 GB

b) 200 GB

c) 250 GB

Regulamin

  • w konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu gry-online.pl (wymagane uzupełnienie danych kontaktowych);
  • do walki o zaproszenia mogą przystąpić osoby niepełnoletnie, które w przypadku zwycięstwa będą musiały posiadać zgodę rodziców na wyjazd i aktualną legitymacją szkolną;
  • konkurs potrwa do piątku, 30 lipca włącznie;
  • wyniki zabawy ogłosimy na naszym Forum Dyskusyjnym w poniedziałek, 2 sierpnia (w tym samym dniu wystartujemy z kolejną edycją zabawy);
  • po zakończeniu danej edycji konkursu wylosowani uczestnicy będą musieli w ciągu 7 dni odpowiedzieć na przesłanego przez nas e-maila i potwierdzić chęć uczestnictwa w imprezie. Zaproszenia będą imienne i nie będą mogły być transferowalne.

Uwaga: 2 sierpnia, do wszystkich 100 szczęśliwców wyślemy maila z prośbą o potwierdzenie swojej obecności na zlocie. W przypadku braku odpowiedzi na maila w przeciągu 7 dni, zaproszenie otrzyma inna wylosowana osoba.